Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
20:15
Hvalsø IF
4
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Ejby IF 1968
Rønneholtparkens FK
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
AB
5
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Grantoften IF
9
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
B. 77, Rødovre
0
Ejby IF 1968
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Hørsholm-Usserød IK
2
AB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:00
Greve Fodbold
0
Høsterkøb HF 2000
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Rønneholtparkens FK
4
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
FC Rudersdal
8
Grantoften IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hvalsø IF
1
Høsterkøb HF 2000
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Grantoften IF
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AB
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:20
B. 77, Rødovre
3
Rønneholtparkens FK
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
B. 77, Rødovre
2
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Rønneholtparkens FK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Greve Fodbold
AB
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FC Rudersdal
0
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
B. 77, Rødovre
5
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Hvalsø IF
2
Grantoften IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Rønneholtparkens FK
2
FC Rudersdal
9
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
AB
Høsterkøb HF 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Ejby IF 1968
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Grantoften IF
AB
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Rudersdal
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Greve Fodbold
Rønneholtparkens FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
B. 77, Rødovre
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hvalsø IF
AB
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Ejby IF 1968
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Rønneholtparkens FK
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Høsterkøb HF 2000
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Høsterkøb HF 2000
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Hvalsø IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Grantoften IF
Rønneholtparkens FK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AB
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Høsterkøb HF 2000
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
B. 77, Rødovre
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Ejby IF 1968
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Rudersdal
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Rønneholtparkens FK
AB
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Høsterkøb HF 2000
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Ejby IF 1968
Hørsholm-Usserød IK
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.