Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. mar
19:30
Nibe BK
1
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
Aalborg Chang
1
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Tornby IF
0
Vejgaard B
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Aalborg Freja
1
Vejgaard B
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:30
Tornby IF
0
AaB
10
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
Brønderslev IF
2
Nibe BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Fortuna Hjørring
2
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Aalborg Chang
2
Tornby IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Brønderslev IF
2
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
AaB
2
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:30
Nibe BK
1
Vejgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Tornby IF
0
Brønderslev IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Aalborg Freja
4
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Vejgaard B
AaB
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Fortuna Hjørring
2
Nibe BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Aalborg Chang
0
Vejgaard B
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Brønderslev IF
3
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
AaB
4
Nibe BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Fortuna Hjørring
1
Tornby IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Vejgaard B
4
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Nibe BK
3
Tornby IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Aalborg Freja
2
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
AaB
4
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Aalborg Chang
0
Nibe BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Tornby IF
0
Aalborg Freja
5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Brønderslev IF
1
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Fortuna Hjørring
0
Vejgaard B
8
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Vejgaard B
Tornby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønderslev IF
4
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fortuna Hjørring
0
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aalborg Freja
5
Nibe BK
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Vejgaard B
4
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Aalborg Chang
0
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
AaB
18
Tornby IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aalborg Freja
0
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Tornby IF
1
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Vejgaard B
3
Nibe BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Fortuna Hjørring
3
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Nibe BK
1
Fortuna Hjørring
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Aalborg Chang
0
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Brønderslev IF
1
Tornby IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Vejgaard B
4
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Nibe BK
1
Brønderslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vejgaard B
4
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Tornby IF
1
Fortuna Hjørring
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Aalborg Freja
1
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Nibe BK
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Nibe BK
2
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Aalborg Chang
AaB
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Tornby IF
1
Nibe BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fortuna Hjørring
1
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Brønderslev IF
0
Vejgaard B
8
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
AaB
6
Fortuna Hjørring
0
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:30
Aalborg Freja
2
Tornby IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
AaB
7
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Vejgaard B
Fortuna Hjørring
UHT
|
Der suspenderes nedrykning for 3 hold på 7. pladsen: Aalborg Chang (253), Hover/Ølstrup (254) og Vorup FB (255).