Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:00
Aalborg Chang (1)
0
Nordens Paris FC (5)
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
Oversidder
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Aalborg Freja (2)
2
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Gug B (1)
0
Nordens Paris FC (5)
8
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Aalborg Freja (2)
4
Aalborg Chang (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Nordens Paris FC (5)
7
Aalborg Freja (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
4
Gug B (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
Oversidder
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Aalborg Chang (1)
6
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
Oversidder
Nordens Paris FC (5)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Gug B (1)
1
Aalborg Freja (2)
9
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Aalborg Chang (1)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Nordens Paris FC (5)
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aalborg Freja (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Nordens Paris FC (5)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Gug B (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Aalborg Chang (1)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nordens Paris FC (5)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
Oversidder
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Aalborg Chang (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Gug B (1)
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Aalborg Freja (2)
Nordens Paris FC (5)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Nordens Paris FC (5)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Aalborg Freja (2)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Gug B (1)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
Nordens Paris FC (5)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
Oversidder
Aalborg Freja (2)
|