Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:30
Gærum IF
1
Kvissel-Ravnshøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Syvsten IF
6
Understed IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:45
Jerup/Aalbæk
4
FC Vakok
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Kvissel-Ravnshøj IF
2
Jerup/Aalbæk
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Gærum IF
0
Syvsten IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
FC Vakok
3
Understed IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Understed IF
0
Gærum IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Jerup/Aalbæk
2
Syvsten IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:30
Kvissel-Ravnshøj IF
2
FC Vakok
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Jerup/Aalbæk
3
Understed IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
FC Vakok
1
Gærum IF
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Syvsten IF
0
Kvissel-Ravnshøj IF
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Syvsten IF
FC Vakok
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Understed IF
1
Kvissel-Ravnshøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Gærum IF
1
Jerup/Aalbæk
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FC Vakok
1
Jerup/Aalbæk
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Kvissel-Ravnshøj IF
1
Gærum IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Understed IF
1
Syvsten IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Jerup/Aalbæk
1
Kvissel-Ravnshøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Syvsten IF
0
Gærum IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Understed IF
5
FC Vakok
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Gærum IF
0
Understed IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
FC Vakok
Kvissel-Ravnshøj IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Syvsten IF
4
Jerup/Aalbæk
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Gærum IF
2
FC Vakok
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Understed IF
2
Jerup/Aalbæk
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Kvissel-Ravnshøj IF
1
Syvsten IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:30
Jerup/Aalbæk
0
Gærum IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Syvsten IF
2
FC Vakok
3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
Kvissel-Ravnshøj IF
1
Understed IF
2
|
Følgende 22 hold rykker op fra 2. pladsen, svarende til alle hold med et pointgennemsnit på minimum 2,2 og uden udeblivelser:
IF Fremad Nørhalne (122), Skovsgaard B 2 (103), Øster Sundby B32 1 (105), Nordens Paris FC 4 (106), Struer B (121), Gullestrup IF (126), FodboldHoldet Herning 1 (127), Bruunshåb/Tapdrup IF (128), Houlbjerg/Laurbjerg IF (133), Allingaabro IF (134), Auning IF (135), HEI 2 (137), Fuglebakken KFUM 8 (139), Fuglebakken KFUM 3 (141), Fuglebakken KFUM 5 (142), IF Lyseng 4 (145), Galten FS 1 (148), Hørning IF (149), Østbirk IF (152), Fredericia fF (156), Nr. Nebel IF 1 (160), Rødding IF (165).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.