Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
17:20
Gjøl B
0
Ørebro B
3
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Hannæs Sport
5
Arentsminde IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar
14:00
Thorup/Klim B
1
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar
14:00
BIF/ØHIK
1
Trekroner IF 98
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Ørebro B
Hannæs Sport
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Tranum GF
1
Gjøl B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Trekroner IF 98
7
Thorup/Klim B
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Arentsminde IF
0
BIF/ØHIK
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Gjøl B
0
Trekroner IF 98
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Ørebro B
3
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Hannæs Sport
BIF/ØHIK
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Thorup/Klim B
0
Arentsminde IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Arentsminde IF
0
Gjøl B
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
BIF/ØHIK
16
Thorup/Klim B
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Trekroner IF 98
1
Ørebro B
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Tranum GF
4
Hannæs Sport
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Gjøl B
1
BIF/ØHIK
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Tranum GF
0
Trekroner IF 98
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:00
Thorup/Klim B
3
Hannæs Sport
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Ørebro B
4
Arentsminde IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Arentsminde IF
2
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Trekroner IF 98
8
Hannæs Sport
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
BIF/ØHIK
1
Ørebro B
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Thorup/Klim B
Gjøl B
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Ørebro B
10
Thorup/Klim B
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Tranum GF
1
BIF/ØHIK
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Trekroner IF 98
3
Arentsminde IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Ørebro B
Gjøl B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:30
Arentsminde IF
Hannæs Sport
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Tranum GF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Gjøl B
Hannæs Sport
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Trekroner IF 98
BIF/ØHIK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
BIF/ØHIK
Arentsminde IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Thorup/Klim B
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Hannæs Sport
Ørebro B
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Gjøl B
Tranum GF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Arentsminde IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Trekroner IF 98
Gjøl B
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Tranum GF
Ørebro B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
BIF/ØHIK
Hannæs Sport
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Gjøl B
Arentsminde IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Ørebro B
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Thorup/Klim B
BIF/ØHIK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hannæs Sport
Tranum GF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Hannæs Sport
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
BIF/ØHIK
Gjøl B
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Arentsminde IF
Ørebro B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Trekroner IF 98
Tranum GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Tranum GF
Arentsminde IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Ørebro B
BIF/ØHIK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hannæs Sport
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Gjøl B
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Thorup/Klim B
Ørebro B
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Arentsminde IF
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Hannæs Sport
Gjøl B
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
BIF/ØHIK
Tranum GF
|