U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2023 ombr, Pulje 861 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
303236
to14-09 2023
18:30 Randers Q AaB Ulvehøj Idrætscenter
1
-
2
14. sep 2023
18:30
Randers Q
1
AaB
2
303230
17-09 2023
15:00 Viborg Q Aalborg KFUM Liseborgcentret
1
-
2
17. sep 2023
15:00
Viborg Q
1
Aalborg KFUM
2
303242
17-09 2023
15:00 Oversidder Silkeborg IF Q
17. sep 2023
15:00
Oversidder
Silkeborg IF Q
303248
23-09 2023
10:30 Silkeborg IF Q VSK Aarhus Søholt Idrætsanlæg
2
-
0
23. sep 2023
10:30
Silkeborg IF Q
2
VSK Aarhus
0
303252
23-09 2023
13:00 Aalborg KFUM Oversidder Nordjyske Bank Arena (KFUM)
23. sep 2023
13:00
Aalborg KFUM
Oversidder
303246
24-09 2023
14:00 AaB Viborg Q AaB's Anlæg
UHT
24. sep 2023
14:00
AaB
Viborg Q
UHT
303240
01-10 2023
13:15 VSK Aarhus Fortuna Hjørring Vejlby/Risskov Centret
5
-
3
01. okt 2023
13:15
VSK Aarhus
5
Fortuna Hjørring
3
303493
07-10 2023
10:30 Silkeborg IF Q Aalborg KFUM Søholt Idrætsanlæg
7
-
0
07. okt 2023
10:30
Silkeborg IF Q
7
Aalborg KFUM
0
303408
08-10 2023
11:00 Oversidder AaB
08. okt 2023
11:00
Oversidder
AaB
303409
08-10 2023
11:00 VSK Aarhus Randers Q Vejlby/Risskov Centret
3
-
0
08. okt 2023
11:00
VSK Aarhus
3
Randers Q
0
303257
08-10 2023
13:30 Viborg Q Fortuna Hjørring Liseborgcentret
1
-
3
08. okt 2023
13:30
Viborg Q
1
Fortuna Hjørring
3
303517
14-10 2023
13:00 Fortuna Hjørring Oversidder Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
14. okt 2023
13:00
Fortuna Hjørring
Oversidder
303516
14-10 2023
13:30 Aalborg KFUM VSK Aarhus Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
5
14. okt 2023
13:30
Aalborg KFUM
0
VSK Aarhus
5
303514
on25-10 2023
19:30 Randers Q Viborg Q Volkswagen Park Randers (kunst)
6
-
2
25. okt 2023
19:30
Randers Q
6
Viborg Q
2
303659
28-10 2023
12:15 Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
0
-
4
28. okt 2023
12:15
Fortuna Hjørring
0
Silkeborg IF Q
4
303518
29-10 2023
11:00 Viborg Q VSK Aarhus Kunstgræs Liseborg
1
-
3
29. okt 2023
11:00
Viborg Q
1
VSK Aarhus
3
303519
29-10 2023
13:00 Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
3
29. okt 2023
13:00
Aalborg KFUM
0
AaB
3
303588
29-10 2023
15:00 Oversidder Randers Q
29. okt 2023
15:00
Oversidder
Randers Q
303728
04-11 2023
13:00 Fortuna Hjørring Aalborg KFUM Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
0
-
0
04. nov 2023
13:00
Fortuna Hjørring
0
Aalborg KFUM
0
303749
05-11 2023
11:00 Randers Q Silkeborg IF Q XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
4
05. nov 2023
11:00
Randers Q
2
Silkeborg IF Q
4
303661
05-11 2023
11:30 VSK Aarhus AaB Vejlby/Risskov Centret
2
-
3
05. nov 2023
11:30
VSK Aarhus
2
AaB
3
303660
05-11 2023
14:00 Viborg Q Oversidder Kunstgræs Liseborg
05. nov 2023
14:00
Viborg Q
Oversidder
303253
11-11 2023
13:00 Fortuna Hjørring Randers Q Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
3
11. nov 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
Randers Q
3
303515
12-11 2023
12:00 AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
1
-
1
12. nov 2023
12:00
AaB
1
Silkeborg IF Q
1
303753
18-11 2023
10:30 Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
8
-
0
18. nov 2023
10:30
Silkeborg IF Q
8
Viborg Q
0
303755
19-11 2023
11:00 Oversidder VSK Aarhus
19. nov 2023
11:00
Oversidder
VSK Aarhus
303756
19-11 2023
13:00 Aalborg KFUM Randers Q Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
1
19. nov 2023
13:00
Aalborg KFUM
2
Randers Q
1
303754
19-11 2023
14:00 AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
6
-
0
19. nov 2023
14:00
AaB
6
Fortuna Hjørring
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se ombrydningen her.

Rækkebeskrivelser.

Log ind