Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
09:00
Brøndbyernes IF
3
Ørestad IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Hellas
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
09:00
Hvidovre IF
0
BK Avarta
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Glostrup
4
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
16:00
B.93 (2)
7
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
AB Tårnby
1
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:30
Ørestad IF
1
B.93 (2)
4
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:00
Vanløse
4
Brøndbyernes IF
9
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:30
BK Avarta
2
Hellas
4
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
16:00
Fremad Amager
8
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Brøndbyernes IF
3
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
B.93 (2)
3
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:30
Ørestad IF
5
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
15:30
Hvidovre IF
3
AB Tårnby
4
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Hellas
Fremad Amager
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:00
Vanløse
3
B.93 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
AB Tårnby
Hellas
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Glostrup
0
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:00
BK Avarta
1
Ørestad IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. jan
16:00
Fremad Amager
2
Brøndbyernes IF
7
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Hellas
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. jan
17:00
Vanløse
3
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
26. jan
19:00
Ørestad IF
2
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
Brøndbyernes IF
4
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
B.93 (2)
7
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:45
BK Avarta
5
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Hvidovre IF
0
Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Glostrup
8
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
AB Tårnby
3
Ørestad IF
6
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
BK Avarta
3
B.93 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
Fremad Amager
5
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
Brøndbyernes IF
3
Hvidovre IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Vanløse
3
AB Tårnby
4
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
B.93 (2)
1
Hellas
7
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:00
Ørestad IF
2
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
AB Tårnby
2
BK Avarta
7
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Hellas
5
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Hvidovre IF
4
Ørestad IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Glostrup
9
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
B.93 (2)
2
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Brøndbyernes IF
1
B.93 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Vanløse
Hvidovre IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. mar
18:00
Fremad Amager
3
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:00
BK Avarta
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. mar
16:00
Ørestad IF
2
Hellas
4
|