Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2023
13:30
Herning Fremad (1)
Hobro IK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:45
Esbjerg fB (1)
Esbjerg
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. jan
19:00
Aarhus Fremad (1)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:00
Vejgaard B (2)
Vejgaard B (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Vorup FB (1)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Hedensted IF (2)
Hedensted IF (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Varde IF (2)
Varde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
30. jan
18:00
Aarhus Fremad (4)
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
01. feb
20:00
LKB/Gistrup
Nørresundby FB (4)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:30
Kjellerup IF (1)
ASA, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
19:15
Hobro IK (2)
Jammerbugt FC
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
VRI (3)
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:15
Varde IF (4)
Ringkøbing IF (3)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
JS Herre
Hobro IK (3)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:45
Varde IF (5)
Tønder SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Vorup FB (2)
Aarhus Fremad (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Viby IF (5)
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Ringkøbing IF (6)
Odder IGF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
13. feb
18:30
Odder IGF (2)
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
13. feb
18:30
Horsens fS (1)
Hedensted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. feb
18:30
Holstebro B (1)
Ringkøbing IF (4)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Kjellerup IF (3)
tst Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Viby IF (1)
Jetsmark IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Hedensted IF (4)
Odder IGF (3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Hobro IK (8)
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
16:00
AaB Herre DS
Jerv Norge
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Vorup FB (3)
ASA, Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:30
Horsens fS (4)
AC Horsens U19
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
VRI (4)
Odder IGF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Varde IF (1)
Esbjerg fB (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Hobro IK (7)
Vejgaard B (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Hedensted IF (6)
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
27. feb
18:30
Nørresundby FB (5)
Thisted FC (2)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:20
Fuglebakken KFUM (4)
Aarhus Fremad (5)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:15
Hobro IK (1)
Horsens fS (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Randers Freja (1)
VRI (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:15
Nørresundby FB (2)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:30
Vorup FB (6)
Ølstrup GU
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:30
Holstebro B (2)
Kjellerup IF (4)
|
|||||||||||||||||||
05. mar
19:00
AaB (3)
ACFC
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Kjellerup IF (2)
Randers Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Vorup FB (4)
Hobro IK (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Viby IF (4)
Ringkøbing IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
AB Tårnby
Varde IF (7)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
VRI (5)
Horsens fS (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Vorup FB (5)
Fuglebakken KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Horsens fS (2)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
VRI (6)
Aarhus Fremad (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:01
Hedensted IF (5)
Varde IF (6)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:15
Nørresundby FB (3)
Hobro IK (5)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Løgstør IF
Thisted FC (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:30
AaB (2)
Vejgaard B (4)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
12:00
Hobro IK (1)
Vendsyssel DK-serie
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. apr
12:00
Ikast Football Club FC Midtjylland Camp
Hobro IK (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jul
15:00
Les Ladines
Serbske Mustwo
|
|||||||||||||||||||
03. jul
16:30
Weiche Flensburg, 3x30
Holstein Kiel
|
|||||||||||||||||||
13. jul
14:30
Aarhus Fremad (1)
Sporting Largos
|
|||||||||||||||||||
20. jul
13:00
Vejgaard B (1)
Hobro IK (1)
|
|||||||||||||||||||
24. jul
17:30
Kjellerup IF (6)
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
25. jul
19:00
Hedensted IF (7)
Horsens fS (5)
|
|||||||||||||||||||
25. jul
19:00
Hobro IK (9)
Nørresundby FB (6)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Vorup FB
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:30
Vejgaard B (1)
Vejgaard B (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Herning Fremad
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
Hvidovre IF
Esbjerg fB (3)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
Nørresundby FB
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Hobro IK
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Ringkøbing IF (7)
Herning Fremad (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Viby IF (8)
Hedensted IF (8)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nørresundby FB
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Nørager B
Grenaa IF
|