U11 Piger 3 8-mands (12) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
174600
fr14-04 2023
18:30 Bagsværd BK (1) Hornbæk IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
14. apr 2023
18:30
Bagsværd BK (1)
Hornbæk IF
174602
15-04 2023
11:00 Ramløse IF FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Vejby Idrætsplads
15. apr 2023
11:00
Ramløse IF
FC Holte
174603
15-04 2023
11:15 Melby-Liseleje IF IF Bytoften Melby Stadion
15. apr 2023
11:15
Melby-Liseleje IF
IF Bytoften
174601
15-04 2023
14:30 Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Stavnsholt
15. apr 2023
14:30
Farum BK
Frederiksværk Fodbold Klub
174604
ma17-04 2023
17:30 Frederikssund FB Herlev IF Frederikssund Stadion
17. apr 2023
17:30
Frederikssund FB
Herlev IF
174607
ma17-04 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub Bagsværd BK (1) Frederiksværk Stadion
17. apr 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Bagsværd BK (1)
174606
22-04 2023
10:30 Hornbæk IF Melby-Liseleje IF Pedella Park
22. apr 2023
10:30
Hornbæk IF
Melby-Liseleje IF
174609
22-04 2023
11:30 Herlev IF Ramløse IF Herlev IF Oasen
22. apr 2023
11:30
Herlev IF
Ramløse IF
174608
22-04 2023
12:45 FC Holte Farum BK Rudegård Stadion
22. apr 2023
12:45
FC Holte
Farum BK
174605
23-04 2023
13:30 IF Bytoften Frederikssund FB Gladsaxe skole
23. apr 2023
13:30
IF Bytoften
Frederikssund FB
174614
on26-04 2023
17:30 Frederikssund FB Ramløse IF Frederikssund Stadion
26. apr 2023
17:30
Frederikssund FB
Ramløse IF
174611
fr28-04 2023
17:15 Bagsværd BK (1) FC Holte Bagsværd Stadion Kunstgræs
28. apr 2023
17:15
Bagsværd BK (1)
FC Holte
174610
29-04 2023
10:00 IF Bytoften Hornbæk IF Gladsaxe skole
29. apr 2023
10:00
IF Bytoften
Hornbæk IF
174613
29-04 2023
11:15 Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion
29. apr 2023
11:15
Melby-Liseleje IF
Frederiksværk Fodbold Klub
174612
29-04 2023
13:00 Farum BK Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Farum Park
29. apr 2023
13:00
Farum BK
Herlev IF
174616
ma01-05 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub IF Bytoften Frederiksværk Stadion
01. maj 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Bytoften
174618
06-05 2023
12:45 FC Holte Melby-Liseleje IF Rudegård Stadion
06. maj 2023
12:45
FC Holte
Melby-Liseleje IF
174615
07-05 2023
11:00 Hornbæk IF Frederikssund FB Pedella Park
07. maj 2023
11:00
Hornbæk IF
Frederikssund FB
174617
ma08-05 2023
18:30 Ramløse IF Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Ramløsehallen
08. maj 2023
18:30
Ramløse IF
Farum BK
174624
on10-05 2023
17:30 Frederikssund FB Farum BK Frederikssund Stadion
10. maj 2023
17:30
Frederikssund FB
Farum BK
174623
13-05 2023
10:00 Melby-Liseleje IF Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Melby Stadion
13. maj 2023
10:00
Melby-Liseleje IF
Herlev IF
174622
13-05 2023
10:30 Hornbæk IF Frederiksværk Fodbold Klub Pedella Park
13. maj 2023
10:30
Hornbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
174621
14-05 2023
13:00 Bagsværd BK (1) Ramløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
14. maj 2023
13:00
Bagsværd BK (1)
Ramløse IF
174619
ma15-05 2023
17:00 Herlev IF Bagsværd BK (1) Herlev IF Oasen
15. maj 2023
17:00
Herlev IF
Bagsværd BK (1)
174626
ma15-05 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund FB Frederiksværk Stadion
15. maj 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund FB
174627
on17-05 2023
18:00 Ramløse IF Melby-Liseleje IF Ramløsehallen
17. maj 2023
18:00
Ramløse IF
Melby-Liseleje IF
174628
20-05 2023
12:45 FC Holte Hornbæk IF Rudegård Stadion
20. maj 2023
12:45
FC Holte
Hornbæk IF
174629
20-05 2023
13:00 Herlev IF IF Bytoften Herlev IF Oasen
20. maj 2023
13:00
Herlev IF
IF Bytoften
174632
ma22-05 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub FC Holte Frederiksværk Stadion
22. maj 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Holte
174634
on24-05 2023
17:30 Frederikssund FB Bagsværd BK (1) Frederikssund Stadion
24. maj 2023
17:30
Frederikssund FB
Bagsværd BK (1)
174633
on24-05 2023
17:45 Melby-Liseleje IF Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Melby Stadion
24. maj 2023
17:45
Melby-Liseleje IF
Farum BK
174631
to25-05 2023
17:00 Hornbæk IF Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Pedella Park
25. maj 2023
17:00
Hornbæk IF
Herlev IF
174630
27-05 2023
12:00 IF Bytoften Ramløse IF Gladsaxe skole
27. maj 2023
12:00
IF Bytoften
Ramløse IF
174638
on31-05 2023
17:30 Frederikssund FB FC Holte Frederikssund Stadion
31. maj 2023
17:30
Frederikssund FB
FC Holte
174636
03-06 2023
11:15 Farum BK IF Bytoften Farum Park
03. jun 2023
11:15
Farum BK
IF Bytoften
174635
03-06 2023
13:00 Bagsværd BK (1) Melby-Liseleje IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
03. jun 2023
13:00
Bagsværd BK (1)
Melby-Liseleje IF
174637
04-06 2023
11:00 Ramløse IF Hornbæk IF Ramløsehallen
04. jun 2023
11:00
Ramløse IF
Hornbæk IF
174639
04-06 2023
11:00 Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Frederiksværk Fodbold Klub Herlev IF Engen
04. jun 2023
11:00
Herlev IF
Frederiksværk Fodbold Klub
174823
on07-06 2023
17:45 Melby-Liseleje IF Frederikssund FB Melby Stadion
07. jun 2023
17:45
Melby-Liseleje IF
Frederikssund FB
174822
to08-06 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub Ramløse IF Frederiksværk Stadion
08. jun 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ramløse IF
174821
10-06 2023
10:30 Hornbæk IF Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Pedella Park
10. jun 2023
10:30
Hornbæk IF
Farum BK
174824
10-06 2023
12:45 FC Holte Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Rudegård Stadion
10. jun 2023
12:45
FC Holte
Herlev IF
174620
11-06 2023
14:30 IF Bytoften FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Gladsaxe skole
11. jun 2023
14:30
IF Bytoften
FC Holte
174625
fr16-06 2023
18:00 Farum BK Bagsværd BK (1) Farum Park
16. jun 2023
18:00
Farum BK
Bagsværd BK (1)
174820
ma19-06 2023
16:00 IF Bytoften Bagsværd BK (1) Gladsaxe skole
19. jun 2023
16:00
IF Bytoften
Bagsværd BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind