Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2023
18:00
Brøndby Strand IK
2
Brøndbyernes IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:00
Høje Gladsaxe IF
1
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
Brøndbyernes IF
6
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:30
IF Bytoften
7
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Brøndby Strand IK
0
IF Bytoften
4
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
B. 1973, Herlev
3
Høje Gladsaxe IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:30
Taastrup Idrætsforening
Brøndbyernes IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
10:00
IF Bytoften
10
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:00
B. 1973, Herlev
2
Brøndbyernes IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:00
Brøndby Strand IK
B. 1973, Herlev
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
B. 1973, Herlev
4
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
12:00
Brøndbyernes IF
3
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
12:30
Taastrup Idrætsforening
1
Høje Gladsaxe IF
11
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:30
IF Bytoften
2
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
Brøndbyernes IF
7
Brøndby Strand IK
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:30
Taastrup Idrætsforening
1
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
Brøndby Strand IK
Taastrup Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:50
B. 1973, Herlev
1
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:00
Taastrup Idrætsforening
0
Brøndby Strand IK
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:15
Høje Gladsaxe IF
Brøndbyernes IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:30
IF Bytoften
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
12:00
Brøndbyernes IF
17
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:00
Brøndby Strand IK
3
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:15
Brøndbyernes IF
1
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:00
Taastrup Idrætsforening
0
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
3
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:30
B. 1973, Herlev
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
5
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:15
IF Bytoften
4
Brøndbyernes IF
3
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) Søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2