U13 Piger C (10) 8M - Forår 2023, Pulje 33 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
693272
16-04 2023
14:00 DHF Birkelse IF Hørby Stadion
2
-
0
16. apr 2023
14:00
DHF
2
Birkelse IF
0
693271
ma17-04 2023
18:30 Biersted/Nørhalne/Vadum Øster Han Herred Nørhalne Stadion
4
-
4
17. apr 2023
18:30
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
Øster Han Herred
4
693273
ma17-04 2023
18:30 Tornby IF Tårs/Ugilt IF Tornby Stadion
3
-
3
17. apr 2023
18:30
Tornby IF
3
Tårs/Ugilt IF
3
693270
ma17-04 2023
19:00 Fortuna Hjørring Team Østvendsyssel Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
5
-
3
17. apr 2023
19:00
Fortuna Hjørring
5
Team Østvendsyssel
3
693269
on19-04 2023
18:30 Brønderslev IF Frederikshavn fI Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
1
19. apr 2023
18:30
Brønderslev IF
0
Frederikshavn fI
1
693276
22-04 2023
10:00 Team Østvendsyssel Brønderslev IF Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
1
-
1
22. apr 2023
10:00
Team Østvendsyssel
1
Brønderslev IF
1
693275
22-04 2023
11:00 Frederikshavn fI DHF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
0
-
4
22. apr 2023
11:00
Frederikshavn fI
0
DHF
4
693274
ma24-04 2023
18:30 Birkelse IF Tornby IF Birkelse Stadion
0
-
2
24. apr 2023
18:30
Birkelse IF
0
Tornby IF
2
693277
ma24-04 2023
18:30 Øster Han Herred Fortuna Hjørring Tranum Stadion
3
-
0
24. apr 2023
18:30
Øster Han Herred
3
Fortuna Hjørring
0
693278
on26-04 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF Biersted/Nørhalne/Vadum SCO Park (Tårs)
1
-
5
26. apr 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
5
693279
29-04 2023
11:00 Birkelse IF Frederikshavn fI Birkelse Stadion
1
-
8
29. apr 2023
11:00
Birkelse IF
1
Frederikshavn fI
8
693282
29-04 2023
11:00 DHF Team Østvendsyssel Nordturn Arena (Flauenskjold)
1
-
0
29. apr 2023
11:00
DHF
1
Team Østvendsyssel
0
693283
ma01-05 2023
18:30 Tornby IF Biersted/Nørhalne/Vadum Tornby Stadion
1
-
3
01. maj 2023
18:30
Tornby IF
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
3
693281
ma01-05 2023
19:15 Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
5
-
2
01. maj 2023
19:15
Fortuna Hjørring
5
Tårs/Ugilt IF
2
693280
on03-05 2023
18:30 Brønderslev IF Øster Han Herred Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
5
03. maj 2023
18:30
Brønderslev IF
0
Øster Han Herred
5
693286
ma08-05 2023
18:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Fortuna Hjørring Nord & Norre Arena (Biersted)
4
-
3
08. maj 2023
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
Fortuna Hjørring
3
693287
ti09-05 2023
18:45 Øster Han Herred DHF Skovsgård Stadion
2
-
1
09. maj 2023
18:45
Øster Han Herred
2
DHF
1
693284
on10-05 2023
18:00 Frederikshavn fI Tornby IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
4
-
2
10. maj 2023
18:00
Frederikshavn fI
4
Tornby IF
2
693288
on10-05 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF Brønderslev IF SCO Park (Tårs)
1
-
1
10. maj 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
1
Brønderslev IF
1
693304
to11-05 2023
18:00 DHF Tårs/Ugilt IF Hørby Stadion
2
-
2
11. maj 2023
18:00
DHF
2
Tårs/Ugilt IF
2
693289
ma15-05 2023
18:00 Birkelse IF Øster Han Herred Birkelse Stadion
2
-
8
15. maj 2023
18:00
Birkelse IF
2
Øster Han Herred
8
693305
ma15-05 2023
18:00 Tornby IF Fortuna Hjørring Tornby Stadion
2
-
8
15. maj 2023
18:00
Tornby IF
2
Fortuna Hjørring
8
693310
on17-05 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF Birkelse IF SCO Park (Tårs)
5
-
0
17. maj 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
5
Birkelse IF
0
693290
on17-05 2023
18:30 Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
2
17. maj 2023
18:30
Brønderslev IF
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
2
693307
20-05 2023
10:00 Team Østvendsyssel Tornby IF Hjallerup Stadion / Klubhus
UHT
20. maj 2023
10:00
Team Østvendsyssel
Tornby IF
UHT
693309
ma22-05 2023
18:30 Øster Han Herred Frederikshavn fI Brovst IF's Anlæg
5
-
1
22. maj 2023
18:30
Øster Han Herred
5
Frederikshavn fI
1
693306
ma22-05 2023
19:00 Fortuna Hjørring Brønderslev IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
10
-
0
22. maj 2023
19:00
Fortuna Hjørring
10
Brønderslev IF
0
693308
ti23-05 2023
18:30 Biersted/Nørhalne/Vadum DHF Nørhalne Stadion
5
-
1
23. maj 2023
18:30
Biersted/Nørhalne/Vadum
5
DHF
1
693291
on24-05 2023
17:30 Frederikshavn fI Team Østvendsyssel M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
0
-
5
24. maj 2023
17:30
Frederikshavn fI
0
Team Østvendsyssel
5
693313
27-05 2023
10:00 Team Østvendsyssel Øster Han Herred Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
2
-
0
27. maj 2023
10:00
Team Østvendsyssel
2
Øster Han Herred
0
693422
27-05 2023
12:00 DHF Fortuna Hjørring Dybvad Stadion
1
-
1
27. maj 2023
12:00
DHF
1
Fortuna Hjørring
1
693311
ma29-05 2023
18:30 Birkelse IF Biersted/Nørhalne/Vadum Birkelse Stadion
1
-
6
29. maj 2023
18:30
Birkelse IF
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
6
693423
ma29-05 2023
18:30 Tornby IF Brønderslev IF Tornby Stadion
1
-
2
29. maj 2023
18:30
Tornby IF
1
Brønderslev IF
2
693312
on31-05 2023
18:00 Frederikshavn fI Tårs/Ugilt IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
3
-
4
31. maj 2023
18:00
Frederikshavn fI
3
Tårs/Ugilt IF
4
693427
ma05-06 2023
18:30 Tornby IF Øster Han Herred Tornby Stadion
0
-
2
05. jun 2023
18:30
Tornby IF
0
Øster Han Herred
2
693425
ma05-06 2023
19:00 Fortuna Hjørring Birkelse IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
8
-
0
05. jun 2023
19:00
Fortuna Hjørring
8
Birkelse IF
0
693428
on07-06 2023
17:30 Tårs/Ugilt IF Team Østvendsyssel SCO Park (Tårs)
0
-
5
07. jun 2023
17:30
Tårs/Ugilt IF
0
Team Østvendsyssel
5
693424
on07-06 2023
18:30 Brønderslev IF DHF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
3
07. jun 2023
18:30
Brønderslev IF
0
DHF
3
693426
to08-06 2023
18:30 Biersted/Nørhalne/Vadum Frederikshavn fI Nørhalne Stadion
6
-
0
08. jun 2023
18:30
Biersted/Nørhalne/Vadum
6
Frederikshavn fI
0
693432
10-06 2023
11:00 DHF Tornby IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
1
-
0
10. jun 2023
11:00
DHF
1
Tornby IF
0
693431
10-06 2023
13:45 Team Østvendsyssel Biersted/Nørhalne/Vadum Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
1
-
4
10. jun 2023
13:45
Team Østvendsyssel
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
693429
ma12-06 2023
18:30 Birkelse IF Brønderslev IF Birkelse Stadion
0
-
1
12. jun 2023
18:30
Birkelse IF
0
Brønderslev IF
1
693433
ma12-06 2023
18:30 Øster Han Herred Tårs/Ugilt IF Halvrimmen Stadion
2
-
1
12. jun 2023
18:30
Øster Han Herred
2
Tårs/Ugilt IF
1
693430
ma12-06 2023
19:00 Frederikshavn fI Fortuna Hjørring M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
1
-
2
12. jun 2023
19:00
Frederikshavn fI
1
Fortuna Hjørring
2
693285
to15-06 2023
18:00 Team Østvendsyssel Birkelse IF Hjallerup Stadion / Klubhus
5
-
0
15. jun 2023
18:00
Team Østvendsyssel
5
Birkelse IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 + 2 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskabet lørdag 17. juni i Brovst IF fra kl.11:00 - se mere her.
Regionsmesterskab - Kampprogram

Log ind