Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. dec 2022
10:00
Borbjerg Skave Fodbold
3
Ejsing B
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
10:12
Hodsager UF
5
Spjald IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
10:24
FodboldHoldet Herning
3
Herning KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
10:36
Sunds IF (U19)
1
Borbjerg Skave Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
10:48
Spjald IF
3
Ejsing B
4
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:00
Hodsager UF
7
FodboldHoldet Herning
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:12
Herning KFUM
7
Sunds IF (U19)
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:24
Borbjerg Skave Fodbold
5
Spjald IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:36
Ejsing B
6
FodboldHoldet Herning
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:48
Herning KFUM
7
Hodsager UF
1
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:00
Spjald IF
6
Sunds IF (U19)
4
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:12
FodboldHoldet Herning
4
Borbjerg Skave Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:24
Ejsing B
5
Herning KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:36
Sunds IF (U19)
7
Hodsager UF
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:48
Spjald IF
5
FodboldHoldet Herning
3
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:00
Borbjerg Skave Fodbold
7
Herning KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:12
Hodsager UF
1
Ejsing B
7
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:24
FodboldHoldet Herning
Sunds IF (U19)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:36
Herning KFUM
6
Spjald IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:48
Hodsager UF
2
Borbjerg Skave Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
14:00
Sunds IF (U19)
Ejsing B
|
Indefodbold - turneringsreglement
Nr. 1 i puljen kvalificerer sig til regionsfinalen i weekenden 22.-23. januar.
Der SKAL udfyldes holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 11 min. pr. kamp.
Kampene dømmes af neutrale dommere fra DBU Jylland.
Kommende runder:
3. runde / 07. eller 08. januar 2023 (frist for ændringer af hold 11. december)
4. runde eller Regionsfinale / 21. eller 22. januar 2023 (frist for ændringer af hold 18. december)