Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. mar 2023
16:15
Viborg Q
6
MorsØ FC
2
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
FC Thy Piger
3
Lemvig GF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Randers Q
6
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
18:30
Aalborg Freja
0
FC Thy Piger
3
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
Lemvig GF
3
Viborg Q
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:00
MorsØ FC
4
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
18:30
FC Thy Piger
0
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
18:45
Viborg Q
4
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
19:30
Lemvig GF
6
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
Randers Q
4
MorsØ FC
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:00
Aalborg Freja
0
Viborg Q
5
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
16:00
MorsØ FC
1
FC Thy Piger
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:15
FC Thy Piger
2
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
13:00
Randers Q
3
Viborg Q
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
16:00
Lemvig GF
3
MorsØ FC
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
17:00
Aalborg Freja
1
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Aalborg KFUM
3
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:30
Viborg Q
0
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
MorsØ FC
5
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
1
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
19:00
Aalborg KFUM
1
Lemvig GF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
FC Thy Piger
2
Viborg Q
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Lemvig GF
2
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:30
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
MorsØ FC
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
17:30
Aalborg Freja
0
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Randers Q
0
FC Thy Piger
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:00
MorsØ FC
3
Viborg Q
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:00
Lemvig GF
1
FC Thy Piger
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Viborg Q
5
Lemvig GF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Aalborg KFUM
5
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Aalborg Freja
0
Randers Q
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
Viborg Q
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:00
MorsØ FC
5
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
Aalborg KFUM
1
FC Thy Piger
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Lemvig GF
4
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:30
Randers Q
1
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
FC Thy Piger
1
MorsØ FC
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
19:00
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
2
Lemvig GF
4
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:00
Aalborg Freja
0
Lemvig GF
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
14:00
Aalborg KFUM
7
MorsØ FC
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
Randers Q
3
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
FC Thy Piger
Aalborg Freja
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
MorsØ FC
0
Lemvig GF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
13:00
Viborg Q
4
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Aalborg KFUM
6
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:45
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
0
FC Thy Piger
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
19:00
Aalborg KFUM
2
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
13:00
FC Thy Piger
1
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Aalborg Freja
0
MorsØ FC
7
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
14:00
Lemvig GF
3
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:00
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne
2
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:00
MorsØ FC
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
13:00
Randers Q
3
Lemvig GF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
13:30
Viborg Q
4
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Viborg Q
1
FC Thy Piger
3
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)