Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. feb 2023
13:00
Fredericia KF
0
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
09:30
IF Lyseng
2
Kolding IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:30
Dalum/Næsby
1
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
19:00
Vildbjerg SF
2
Kolding IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:45
IF Lyseng
3
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:00
Kolding IF
4
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Fortuna Hjørring
3
Fredericia KF
0
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
15:30
Vildbjerg SF
6
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
18:30
Fredericia KF
0
Kolding IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
Silkeborg IF Q
2
Kolding IF
6
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:00
Dalum/Næsby
0
Fredericia KF
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:30
Vildbjerg SF
3
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:30
AaB
1
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
Kolding IF
1
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:45
IF Lyseng
1
Dalum/Næsby
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
Fredericia KF
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
13:00
Fortuna Hjørring
5
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2023
19:00
Fortuna Hjørring
0
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
12:30
IF Lyseng
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
13:00
Silkeborg IF Q
2
Fredericia KF
5
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
12:30
AaB
1
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
10:00
Dalum/Næsby
0
Kolding IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:30
AaB
2
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:30
Silkeborg IF Q
1
Vildbjerg SF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Kolding IF
5
Fortuna Hjørring
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Silkeborg IF Q
2
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:30
AaB
1
Vildbjerg SF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:15
IF Lyseng
2
Fredericia KF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:30
AaB
2
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:30
Kolding IF
Fredericia KF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Fortuna Hjørring
1
Dalum/Næsby
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:00
Vildbjerg SF
1
Silkeborg IF Q
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:00
Silkeborg IF Q
IF Lyseng
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
17:00
AaB
4
Kolding IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Fredericia KF
1
Vildbjerg SF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Fortuna Hjørring
2
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:00
Kolding IF
8
Silkeborg IF Q
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:00
Dalum/Næsby
0
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
IF Lyseng
3
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:00
Dalum/Næsby
3
IF Lyseng
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:30
AaB
1
Fredericia KF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Dalum/Næsby
4
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Silkeborg IF Q
3
Fortuna Hjørring
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
Kolding IF
2
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:00
Fredericia KF
2
Silkeborg IF Q
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
13:00
Vildbjerg SF
3
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Kolding IF
1
Dalum/Næsby
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:30
Vildbjerg SF
8
Fredericia KF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:30
Silkeborg IF Q
2
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
16:00
IF Lyseng
2
Fortuna Hjørring
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
13:00
Dalum/Næsby
4
Silkeborg IF Q
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:30
Fortuna Hjørring
3
Kolding IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:00
Fredericia KF
2
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:30
Vildbjerg SF
8
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
19:00
Fredericia KF
4
Dalum/Næsby
5
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)