Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
18:00
AaB
2
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:00
Oversidder
AaB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
B52/Aalborg
4
Aalborg KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:00
Aalborg Freja
3
Gug B
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:00
Oversidder
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Gug B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
14:00
Gug B
8
B52/Aalborg
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
Aalborg Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
B52/Aalborg
4
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:00
AaB
3
Gug B
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:00
Oversidder
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
AaB
7
Aalborg Freja
7
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:00
B52/Aalborg
3
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
Oversidder
Gug B
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Aalborg Freja
3
Aalborg KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:30
Aalborg KFUM
4
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
13:00
AaB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Gug B
3
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Aalborg KFUM
5
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
15:30
Aalborg KFUM
4
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
17:00
B52/Aalborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Gug B
11
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:00
Aalborg Freja
1
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
B52/Aalborg
Gug B
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:00
AaB
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:00
Oversidder
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:00
Aalborg Freja
5
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
Aalborg KFUM
4
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
Aalborg KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
15:00
Gug B
6
AaB
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)