|
162889
|
sø26-02 2023
|
12:30
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
|
|
162887
|
sø26-02 2023
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
|
162888
|
on01-03 2023
|
19:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
162891
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
|
|
162894
|
sø05-03 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
UHT
|
|
|
162892
|
sø05-03 2023
|
15:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
162913
|
sø12-03 2023
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
162918
|
lø25-03 2023
|
13:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
|
|
162917
|
lø25-03 2023
|
14:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
162919
|
sø26-03 2023
|
16:15
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
|
162922
|
lø01-04 2023
|
11:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162924
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162921
|
lø01-04 2023
|
15:01
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
162914
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162925
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
162926
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
|
|
162927
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
162928
|
sø16-04 2023
|
15:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162893
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162929
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
162930
|
sø23-04 2023
|
12:30
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
|
|
162931
|
ma24-04 2023
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162934
|
fr28-04 2023
|
18:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
|
|
162936
|
lø29-04 2023
|
11:15
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162935
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
162939
|
on03-05 2023
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162937
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
162943
|
to04-05 2023
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
162938
|
lø06-05 2023
|
11:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
|
|
162920
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
162932
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162944
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162915
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
162941
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
162942
|
sø14-05 2023
|
12:30
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
|
|
162923
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162933
|
on17-05 2023
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162890
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162940
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
162946
|
ma29-05 2023
|
13:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162947
|
ma29-05 2023
|
13:30
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
|
|
162945
|
ma29-05 2023
|
15:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
UHT
|
|
|
162948
|
ti30-05 2023
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162950
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
|
|
162949
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
|
|
162952
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
|
|
162951
|
ma05-06 2023
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
162960
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
|
|
162953
|
lø10-06 2023
|
11:15
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
162954
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
|
|
162956
|
lø10-06 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
162955
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
162916
|
on14-06 2023
|
19:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162957
|
lø17-06 2023
|
13:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
|
|
162959
|
sø18-06 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Thy Arena
|
|
|
|
162958
|
sø18-06 2023
|
14:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)