Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
16:00
Stidsholt IF
1
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
19:00
Bangsbo Freja
4
Ingstrup Efterskoles IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:30
Brønderslev IF
0
Bangsbo Freja
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
Skagen IK
4
Stidsholt IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (1)
0
Hjørring FK
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
16:00
Hjørring FK
Brønderslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
Bangsbo Freja
2
Stidsholt IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (1)
1
Skagen IK
6
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:30
Hjørring FK
3
Skagen IK
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:30
Brønderslev IF
1
Ingstrup Efterskoles IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Skagen IK
2
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
Stidsholt IF
0
Hjørring FK
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
10:00
Ingstrup Efterskoles IF (1)
2
Stidsholt IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
16:00
Hjørring FK
2
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
14:00
Skagen IK
Brønderslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (1)
1
Bangsbo Freja
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Brønderslev IF
1
Stidsholt IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Skagen IK
5
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:00
Bangsbo Freja
Brønderslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:00
Hjørring FK
2
Ingstrup Efterskoles IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:15
Stidsholt IF
2
Skagen IK
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
Brønderslev IF
4
Skagen IK
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:00
Stidsholt IF
0
Bangsbo Freja
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Brønderslev IF
2
Hjørring FK
7
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
Skagen IK
4
Ingstrup Efterskoles IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
Bangsbo Freja
2
Skagen IK
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (1)
3
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Hjørring FK
5
Stidsholt IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
13:00
Bangsbo Freja
0
Hjørring FK
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
17:00
Stidsholt IF
1
Ingstrup Efterskoles IF (1)
2
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)