|
550886
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Staby Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
550883
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
|
551101
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
|
550882
|
sø12-03 2023
|
16:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
550891
|
fr17-03 2023
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
550890
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
550887
|
sø19-03 2023
|
11:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
550888
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
550895
|
fr24-03 2023
|
19:00
|
|
|
Måbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
550897
|
lø25-03 2023
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
|
|
|
550899
|
lø25-03 2023
|
13:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
550893
|
sø26-03 2023
|
17:15
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
551076
|
to30-03 2023
|
20:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
550942
|
sø02-04 2023
|
16:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551068
|
on05-04 2023
|
18:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
|
|
551083
|
ma10-04 2023
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
551086
|
ma10-04 2023
|
13:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
551078
|
ma10-04 2023
|
18:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
551091
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551089
|
lø15-04 2023
|
17:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
551088
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
|
|
551087
|
ti18-04 2023
|
18:45
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
551093
|
fr21-04 2023
|
17:30
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551096
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
551094
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
551092
|
sø23-04 2023
|
18:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
551102
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
551097
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
551099
|
ma01-05 2023
|
19:15
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551113
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
|
|
551106
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
UHT
|
|
|
551112
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551109
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
551103
|
sø07-05 2023
|
17:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
551079
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
551114
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551132
|
sø14-05 2023
|
13:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
551115
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551136
|
to18-05 2023
|
13:00
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
|
|
551135
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
551137
|
ti23-05 2023
|
19:15
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
551134
|
on24-05 2023
|
19:15
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
|
550885
|
ma29-05 2023
|
16:00
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
|
|
551141
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
551139
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551140
|
ma05-06 2023
|
19:30
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551062
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551138
|
to08-06 2023
|
18:00
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
|
|
551144
|
fr09-06 2023
|
19:15
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
551145
|
lø10-06 2023
|
13:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
|
|
551143
|
sø11-06 2023
|
17:30
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
|
|
551142
|
ma12-06 2023
|
18:45
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
551158
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
|
|
551157
|
lø17-06 2023
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
|
|
551156
|
sø18-06 2023
|
16:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
|
|
551155
|
sø18-06 2023
|
18:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)