|
220084
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
220082
|
ti04-04 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
|
|
|
220086
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
|
220151
|
lø15-04 2023
|
16:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
220150
|
sø16-04 2023
|
15:00
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
|
|
220149
|
sø16-04 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
|
|
|
220083
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
220153
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
220154
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
220152
|
sø23-04 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
|
|
|
220155
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
220157
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
220156
|
sø30-04 2023
|
16:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
220159
|
sø07-05 2023
|
16:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
220158
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
220162
|
sø14-05 2023
|
13:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
220163
|
sø14-05 2023
|
16:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
220085
|
ma15-05 2023
|
18:30
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
|
|
220087
|
sø21-05 2023
|
15:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
220160
|
sø21-05 2023
|
15:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
220165
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
220164
|
ma29-05 2023
|
13:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
220166
|
ma29-05 2023
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
220169
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
|
|
220168
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
220167
|
sø04-06 2023
|
16:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
220161
|
to08-06 2023
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
|
|
|
|
220171
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
220170
|
lø10-06 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
|
|
220172
|
sø11-06 2023
|
15:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)