Herrer Liga 3 (16+) INDE, Pulje 7 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
587098
20-11 2022
11:00 Tornby IF (2) Vraa/Børglum IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
3
-
7
Lundergård IU
20. nov 2022
11:00
Tornby IF (2)
3
Vraa/Børglum IF
7
587099
20-11 2022
11:12 Oversidder Understed IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1 Lundergård IU
20. nov 2022
11:12
Oversidder
Understed IF
587100
20-11 2022
11:24 Ingstrup SF Skallerup/Vennebjerg IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
8
-
2
Lundergård IU
20. nov 2022
11:24
Ingstrup SF
8
Skallerup/Vennebjerg IF
2
587810
20-11 2022
11:36 Lundergård IU (+32) Tornby IF (2) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
5
-
5
Lundergård IU
20. nov 2022
11:36
Lundergård IU (+32)
5
Tornby IF (2)
5
587811
20-11 2022
11:48 Understed IF Vraa/Børglum IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
5
Lundergård IU
20. nov 2022
11:48
Understed IF
4
Vraa/Børglum IF
5
587812
20-11 2022
12:00 Oversidder Ingstrup SF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1 Lundergård IU
20. nov 2022
12:00
Oversidder
Ingstrup SF
587813
20-11 2022
12:12 Skallerup/Vennebjerg IF Lundergård IU (+32) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
3
-
8
Lundergård IU
20. nov 2022
12:12
Skallerup/Vennebjerg IF
3
Lundergård IU (+32)
8
587814
20-11 2022
12:24 Tornby IF (2) Understed IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
3
-
5
Lundergård IU
20. nov 2022
12:24
Tornby IF (2)
3
Understed IF
5
587815
20-11 2022
12:36 Vraa/Børglum IF Ingstrup SF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
9
-
4
Lundergård IU
20. nov 2022
12:36
Vraa/Børglum IF
9
Ingstrup SF
4
587816
20-11 2022
12:48 Skallerup/Vennebjerg IF Oversidder Lundergård Hallen (Inde) Bane 1 Lundergård IU
20. nov 2022
12:48
Skallerup/Vennebjerg IF
Oversidder
587820
20-11 2022
13:00 Understed IF Lundergård IU (+32) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
6
-
2
Lundergård IU
20. nov 2022
13:00
Understed IF
6
Lundergård IU (+32)
2
587821
20-11 2022
13:12 Ingstrup SF Tornby IF (2) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
3
Lundergård IU
20. nov 2022
13:12
Ingstrup SF
4
Tornby IF (2)
3
587822
20-11 2022
13:24 Vraa/Børglum IF Skallerup/Vennebjerg IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
8
-
4
Lundergård IU
20. nov 2022
13:24
Vraa/Børglum IF
8
Skallerup/Vennebjerg IF
4
587823
20-11 2022
13:36 Lundergård IU (+32) Oversidder Lundergård Hallen (Inde) Bane 1 Lundergård IU
20. nov 2022
13:36
Lundergård IU (+32)
Oversidder
549129
10-12 2022
13:00 Understed IF Ingstrup SF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
HHT
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
13:00
Understed IF
Ingstrup SF
HHT
549131
10-12 2022
13:12 Tornby IF (2) Skallerup/Vennebjerg IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
4
-
2
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
13:12
Tornby IF (2)
4
Skallerup/Vennebjerg IF
2
549137
10-12 2022
13:24 Oversidder Vraa/Børglum IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1 Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
13:24
Oversidder
Vraa/Børglum IF
549138
10-12 2022
13:36 Ingstrup SF Lundergård IU (+32) Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
5
-
2
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
13:36
Ingstrup SF
5
Lundergård IU (+32)
2
549139
10-12 2022
13:48 Skallerup/Vennebjerg IF Understed IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
UHT
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
13:48
Skallerup/Vennebjerg IF
Understed IF
UHT
549775
10-12 2022
14:00 Oversidder Tornby IF (2) Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1 Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
14:00
Oversidder
Tornby IF (2)
549851
10-12 2022
14:12 Lundergård IU (+32) Vraa/Børglum IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
1
-
10
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
14:12
Lundergård IU (+32)
1
Vraa/Børglum IF
10
549852
10-12 2022
14:24 Understed IF Oversidder Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1 Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
14:24
Understed IF
Oversidder
549853
10-12 2022
14:36 Vraa/Børglum IF Tornby IF (2) Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
3
-
3
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
14:36
Vraa/Børglum IF
3
Tornby IF (2)
3
549874
10-12 2022
14:48 Skallerup/Vennebjerg IF Ingstrup SF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
2
-
2
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
14:48
Skallerup/Vennebjerg IF
2
Ingstrup SF
2
549875
10-12 2022
15:00 Tornby IF (2) Lundergård IU (+32) Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
7
-
1
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
15:00
Tornby IF (2)
7
Lundergård IU (+32)
1
549884
10-12 2022
15:12 Vraa/Børglum IF Understed IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
UHT
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
15:12
Vraa/Børglum IF
Understed IF
UHT
549885
10-12 2022
15:24 Ingstrup SF Oversidder Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1 Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
15:24
Ingstrup SF
Oversidder
549886
10-12 2022
15:36 Lundergård IU (+32) Skallerup/Vennebjerg IF Idrætscenter Vendsyssel (Vraa) Hal 1
2
-
7
Vraa/Børglum IF
10. dec 2022
15:36
Lundergård IU (+32)
2
Skallerup/Vennebjerg IF
7
552113
07-01 2023
13:00 Understed IF Tornby IF (2) Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
4
-
7
Tornby IF
07. jan 2023
13:00
Understed IF
4
Tornby IF (2)
7
552114
07-01 2023
13:12 Ingstrup SF Vraa/Børglum IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
1
-
6
Tornby IF
07. jan 2023
13:12
Ingstrup SF
1
Vraa/Børglum IF
6
552115
07-01 2023
13:24 Oversidder Skallerup/Vennebjerg IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1 Tornby IF
07. jan 2023
13:24
Oversidder
Skallerup/Vennebjerg IF
552116
07-01 2023
13:36 Lundergård IU (+32) Understed IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
HHT
Tornby IF
07. jan 2023
13:36
Lundergård IU (+32)
Understed IF
HHT
552117
07-01 2023
13:48 Tornby IF (2) Ingstrup SF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
2
-
5
Tornby IF
07. jan 2023
13:48
Tornby IF (2)
2
Ingstrup SF
5
552118
07-01 2023
14:00 Skallerup/Vennebjerg IF Vraa/Børglum IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
4
-
4
Tornby IF
07. jan 2023
14:00
Skallerup/Vennebjerg IF
4
Vraa/Børglum IF
4
552128
07-01 2023
14:12 Oversidder Lundergård IU (+32) Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1 Tornby IF
07. jan 2023
14:12
Oversidder
Lundergård IU (+32)
552652
07-01 2023
14:24 Ingstrup SF Understed IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
7
-
2
Tornby IF
07. jan 2023
14:24
Ingstrup SF
7
Understed IF
2
552653
07-01 2023
14:36 Skallerup/Vennebjerg IF Tornby IF (2) Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
4
-
4
Tornby IF
07. jan 2023
14:36
Skallerup/Vennebjerg IF
4
Tornby IF (2)
4
552654
07-01 2023
14:48 Vraa/Børglum IF Oversidder Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1 Tornby IF
07. jan 2023
14:48
Vraa/Børglum IF
Oversidder
552655
07-01 2023
15:00 Lundergård IU (+32) Ingstrup SF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
HHT
Tornby IF
07. jan 2023
15:00
Lundergård IU (+32)
Ingstrup SF
HHT
552656
07-01 2023
15:12 Understed IF Skallerup/Vennebjerg IF Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
4
-
2
Tornby IF
07. jan 2023
15:12
Understed IF
4
Skallerup/Vennebjerg IF
2
552657
07-01 2023
15:24 Tornby IF (2) Oversidder Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1 Tornby IF
07. jan 2023
15:24
Tornby IF (2)
Oversidder
552658
07-01 2023
15:36 Vraa/Børglum IF Lundergård IU (+32) Hirtshals Idrætscenter (inde) Bane 1
UHT
Tornby IF
07. jan 2023
15:36
Vraa/Børglum IF
Lundergård IU (+32)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Puljevinder er kvalificeret til Regionsfinalerne søndag d.22/1 i Asaa Hallen.

Log ind