U16 Piger DM 2022/23 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526006
13-08 2022
14:00 BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark
0
-
1
13. aug 2022
14:00
BSF
0
Vildbjerg
1
526002
13-08 2022
15:00 HB Køge Varde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
13. aug 2022
15:00
HB Køge
3
Varde
0
526005
13-08 2022
15:30 Kolding IF AGF Fynske Bank Arena (kunst)
9
-
2
13. aug 2022
15:30
Kolding IF
9
AGF
2
526004
14-08 2022
12:45 Team OdenseQ Farum BK Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
12
14. aug 2022
12:45
Team OdenseQ
0
Farum BK
12
526003
14-08 2022
15:00 Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
1
-
4
14. aug 2022
15:00
Brøndby IF
1
Fortuna Hjørring
4
526001
ma15-08 2022
18:30 Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
1
-
0
15. aug 2022
18:30
Silkeborg IF Q
1
Viborg Q
0
526009
20-08 2022
14:30 Viborg Q HB Køge Liseborgcentret
2
-
9
20. aug 2022
14:30
Viborg Q
2
HB Køge
9
526010
20-08 2022
15:15 Varde Silkeborg IF Q Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
4
20. aug 2022
15:15
Varde
1
Silkeborg IF Q
4
526012
20-08 2022
15:15 Fortuna Hjørring Team OdenseQ Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
3
-
0
20. aug 2022
15:15
Fortuna Hjørring
3
Team OdenseQ
0
526013
21-08 2022
14:00 AGF BSF Lyseng Idrætspark
5
-
1
21. aug 2022
14:00
AGF
5
BSF
1
526007
21-08 2022
14:15 Dalum/Næsby B.93 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
21. aug 2022
14:15
Dalum/Næsby
1
B.93
4
526014
21-08 2022
15:15 Vildbjerg Kolding IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
4
21. aug 2022
15:15
Vildbjerg
0
Kolding IF
4
526015
fr26-08 2022
19:00 B.93 BSF B 93 Svanemølleanlæg.
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
2
-
2
26. aug 2022
19:00
B.93
2
BSF
2
526020
27-08 2022
11:30 Viborg Q AGF Liseborgcentret
0
-
8
27. aug 2022
11:30
Viborg Q
0
AGF
8
526022
27-08 2022
14:30 Varde Kolding IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
4
27. aug 2022
14:30
Varde
0
Kolding IF
4
526019
27-08 2022
15:00 Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
2
-
0
27. aug 2022
15:00
Silkeborg IF Q
2
Vildbjerg
0
526018
28-08 2022
14:15 Dalum/Næsby Team OdenseQ Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
28. aug 2022
14:15
Dalum/Næsby
0
Team OdenseQ
3
526017
28-08 2022
15:00 AaB Farum BK AaB's Anlæg
4
-
2
28. aug 2022
15:00
AaB
4
Farum BK
2
526021
28-08 2022
15:15 HB Køge Fortuna Hjørring Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
28. aug 2022
15:15
HB Køge
1
Fortuna Hjørring
3
526016
28-08 2022
15:15 FC Thy Piger - Skyum Brøndby IF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
2
28. aug 2022
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
Brøndby IF
2
526028
fr02-09 2022
18:15 Vildbjerg Viborg Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
1
02. sep 2022
18:15
Vildbjerg
2
Viborg Q
1
526023
03-09 2022
13:00 Kolding IF B.93 Fynske Bank Arena (kunst)
8
-
0
03. sep 2022
13:00
Kolding IF
8
B.93
0
526026
03-09 2022
15:00 Farum BK Dalum/Næsby Right to Dream Park
7
-
0
03. sep 2022
15:00
Farum BK
7
Dalum/Næsby
0
526027
04-09 2022
12:45 Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
1
04. sep 2022
12:45
Team OdenseQ
3
Silkeborg IF Q
1
526029
04-09 2022
14:00 AGF HB Køge Lyseng Idrætspark
1
-
2
04. sep 2022
14:00
AGF
1
HB Køge
2
526024
04-09 2022
14:00 BSF FC Thy Piger - Skyum Ballerup Idrætspark
4
-
1
04. sep 2022
14:00
BSF
4
FC Thy Piger - Skyum
1
526025
04-09 2022
15:00 Brøndby IF AaB Brøndby Stadion
5
-
1
04. sep 2022
15:00
Brøndby IF
5
AaB
1
526030
04-09 2022
15:15 Fortuna Hjørring Varde Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
7
-
1
04. sep 2022
15:15
Fortuna Hjørring
7
Varde
1
526011
to08-09 2022
19:00 Farum BK Brøndby IF Right to Dream Park
3
-
2
08. sep 2022
19:00
Farum BK
3
Brøndby IF
2
526000
11-09 2022
13:00 AaB Dalum/Næsby AaB's Anlæg
6
-
1
11. sep 2022
13:00
AaB
6
Dalum/Næsby
1
526041
18-09 2022
13:00 AaB BSF AaB's Anlæg
1
-
5
18. sep 2022
13:00
AaB
1
BSF
5
525999
18-09 2022
14:00 B.93 FC Thy Piger - Skyum B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
18. sep 2022
14:00
B.93
3
FC Thy Piger - Skyum
0
526052
18-09 2022
15:00 Farum BK Viborg Q Right to Dream Park
6
-
1
18. sep 2022
15:00
Farum BK
6
Viborg Q
1
526037
24-09 2022
14:30 Kolding IF Fortuna Hjørring Fynske Bank KunstNord
0
-
2
24. sep 2022
14:30
Kolding IF
0
Fortuna Hjørring
2
526034
24-09 2022
15:00 HB Køge Dalum/Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
24. sep 2022
15:00
HB Køge
4
Dalum/Næsby
1
526036
25-09 2022
12:45 Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4
-
0
25. sep 2022
12:45
Team OdenseQ
4
Vildbjerg
0
526038
25-09 2022
14:00 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
1
-
1
25. sep 2022
14:00
BSF
1
Farum BK
1
526032
25-09 2022
15:00 AaB Varde AaB's Anlæg
3
-
6
25. sep 2022
15:00
AaB
3
Varde
6
526035
25-09 2022
15:00 Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
1
-
4
25. sep 2022
15:00
Brøndby IF
1
AGF
4
526044
01-10 2022
14:00 Viborg Q Team OdenseQ Liseborgcentret
1
-
4
01. okt 2022
14:00
Viborg Q
1
Team OdenseQ
4
526046
01-10 2022
15:00 Varde AGF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
9
01. okt 2022
15:00
Varde
0
AGF
9
526039
02-10 2022
14:00 B.93 Fortuna Hjørring B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
6
02. okt 2022
14:00
B.93
2
Fortuna Hjørring
6
526040
02-10 2022
15:15 FC Thy Piger - Skyum Kolding IF Lerpytter Anlæg
1
-
12
02. okt 2022
15:15
FC Thy Piger - Skyum
1
Kolding IF
12
526042
08-10 2022
14:15 Dalum/Næsby Brøndby IF ALPI Arena Næsby
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
1
-
1
08. okt 2022
14:15
Dalum/Næsby
1
Brøndby IF
1
526031
09-10 2022
14:00 B.93 Viborg Q B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
09. okt 2022
14:00
B.93
4
Viborg Q
0
526043
09-10 2022
14:00 Silkeborg IF Q Farum BK Søholt Idrætsanlæg
1
-
4
09. okt 2022
14:00
Silkeborg IF Q
1
Farum BK
4
526049
15-10 2022
13:00 Kolding IF AaB Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
0
15. okt 2022
13:00
Kolding IF
4
AaB
0
526053
16-10 2022
12:45 Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
1
16. okt 2022
12:45
Team OdenseQ
2
HB Køge
1
526047
16-10 2022
14:00 AGF B.93 Lyseng Idrætspark
5
-
0
16. okt 2022
14:00
AGF
5
B.93
0
526048
16-10 2022
15:15 Fortuna Hjørring FC Thy Piger - Skyum Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
11
-
0
16. okt 2022
15:15
Fortuna Hjørring
11
FC Thy Piger - Skyum
0
526054
16-10 2022
15:15 Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
2
16. okt 2022
15:15
Vildbjerg
1
Varde
2
526056
29-10 2022
11:30 Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
0
-
4
29. okt 2022
11:30
Viborg Q
0
AaB
4
526062
29-10 2022
14:00 BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark
2
-
5
29. okt 2022
14:00
BSF
2
Fortuna Hjørring
5
526055
29-10 2022
15:00 Varde B.93 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Straffesparkskonkurrence
2 - 0
2
-
2
29. okt 2022
15:00
Varde
2
B.93
2
526058
29-10 2022
15:00 HB Køge FC Thy Piger - Skyum Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
1
29. okt 2022
15:00
HB Køge
0
FC Thy Piger - Skyum
1
526057
30-10 2022
15:00 Silkeborg IF Q Dalum/Næsby Søholt Idrætsanlæg
4
-
2
30. okt 2022
15:00
Silkeborg IF Q
4
Dalum/Næsby
2
526059
30-10 2022
15:15 Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
7
30. okt 2022
15:15
Vildbjerg
2
Brøndby IF
7
526069
05-11 2022
15:00 Farum BK AGF Right to Dream Park
2
-
3
05. nov 2022
15:00
Farum BK
2
AGF
3
526066
06-11 2022
13:00 AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
4
-
1
06. nov 2022
13:00
AaB
4
Silkeborg IF Q
1
526065
06-11 2022
14:15 Dalum/Næsby Viborg Q Rema 1000 Park - Dalum
2
-
4
06. nov 2022
14:15
Dalum/Næsby
2
Viborg Q
4
526067
06-11 2022
15:00 Brøndby IF BSF Brøndby Stadion
5
-
2
06. nov 2022
15:00
Brøndby IF
5
BSF
2
526068
06-11 2022
15:15 Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
0
06. nov 2022
15:15
Fortuna Hjørring
2
Vildbjerg
0
526064
06-11 2022
15:15 FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
4
-
1
06. nov 2022
15:15
FC Thy Piger - Skyum
4
Varde
1
526081
13-11 2022
14:15 Silkeborg IF Q HB Køge Søholt Kunstbane 1
3
-
0
13. nov 2022
14:15
Silkeborg IF Q
3
HB Køge
0
526074
19-11 2022
11:00 Varde Dalum/Næsby Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
1
-
0
19. nov 2022
11:00
Varde
1
Dalum/Næsby
0
526073
19-11 2022
15:00 Silkeborg IF Q B.93 Søholt Idrætsanlæg
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
19. nov 2022
15:00
Silkeborg IF Q
2
B.93
2
526077
19-11 2022
15:30 Kolding IF Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
0 - 3
19. nov 2022
15:30
Kolding IF
2
Brøndby IF
2
526076
20-11 2022
12:45 Team OdenseQ BSF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
1
20. nov 2022
12:45
Team OdenseQ
2
BSF
1
526072
20-11 2022
13:00 AaB HB Køge AaB's Anlæg
2
-
3
20. nov 2022
13:00
AaB
2
HB Køge
3
526075
20-11 2022
15:15 Fortuna Hjørring AGF Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
1
-
4
20. nov 2022
15:15
Fortuna Hjørring
1
AGF
4
526071
20-11 2022
15:15 FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3
-
1
20. nov 2022
15:15
FC Thy Piger - Skyum
3
Viborg Q
1
526078
20-11 2022
15:15 Vildbjerg Farum BK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
3
20. nov 2022
15:15
Vildbjerg
1
Farum BK
3
526080
26-11 2022
11:30 Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
0
-
0
26. nov 2022
11:30
Viborg Q
0
Varde
0
526086
26-11 2022
15:00 Farum BK Fortuna Hjørring Right to Dream Park
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
1
-
1
26. nov 2022
15:00
Farum BK
1
Fortuna Hjørring
1
526079
27-11 2022
14:00 B.93 AaB B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
27. nov 2022
14:00
B.93
2
AaB
5
526085
27-11 2022
14:00 BSF Kolding IF Ballerup Idrætspark
1
-
2
27. nov 2022
14:00
BSF
1
Kolding IF
2
526082
27-11 2022
14:15 Dalum/Næsby FC Thy Piger - Skyum Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
27. nov 2022
14:15
Dalum/Næsby
0
FC Thy Piger - Skyum
1
526083
27-11 2022
15:00 Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
12 - 13
27. nov 2022
15:00
Brøndby IF
3
Team OdenseQ
3
526045
03-12 2022
15:00 HB Køge Vildbjerg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
03. dec 2022
15:00
HB Køge
1
Vildbjerg
3
526063
10-12 2022
14:00 B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
10. dec 2022
14:00
B.93
3
HB Køge
0
526084
10-12 2022
14:00 AGF Vildbjerg Lyseng Kunstgræs
3
-
0
10. dec 2022
14:00
AGF
3
Vildbjerg
0
526051
11-12 2022
15:15 Brøndby IF Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
3
-
2
11. dec 2022
15:15
Brøndby IF
3
Silkeborg IF Q
2
526060
25-02 2023
15:00 AGF Team OdenseQ Lyseng Kunstgræs
5
-
0
25. feb 2023
15:00
AGF
5
Team OdenseQ
0
526033
26-02 2023
11:30 Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
6
-
1
26. feb 2023
11:30
Silkeborg IF Q
6
FC Thy Piger - Skyum
1
526050
26-02 2023
13:00 BSF Dalum/Næsby Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
5
-
3
26. feb 2023
13:00
BSF
5
Dalum/Næsby
3
526089
04-03 2023
11:30 Viborg Q Silkeborg IF Q Kunstgræs Liseborg
1
-
6
04. mar 2023
11:30
Viborg Q
1
Silkeborg IF Q
6
526094
04-03 2023
15:00 Farum BK Team OdenseQ Right to Dream Park
9
-
0
04. mar 2023
15:00
Farum BK
9
Team OdenseQ
0
526088
04-03 2023
15:30 Varde HB Køge Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
3
-
1
04. mar 2023
15:30
Varde
3
HB Køge
1
526093
05-03 2023
14:00 AGF Kolding IF Lyseng Kunstgræs
1
-
2
05. mar 2023
14:00
AGF
1
Kolding IF
2
526091
05-03 2023
15:15 Fortuna Hjørring Brøndby IF Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
05. mar 2023
15:15
Fortuna Hjørring
2
Brøndby IF
2
526092
05-03 2023
15:15 Vildbjerg BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3
-
5
05. mar 2023
15:15
Vildbjerg
3
BSF
5
526108
11-03 2023
14:00 BSF Viborg Q Ballerup Idrætspark
4
-
1
11. mar 2023
14:00
BSF
4
Viborg Q
1
526070
12-03 2023
11:45 Team OdenseQ Kolding IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
4
12. mar 2023
11:45
Team OdenseQ
1
Kolding IF
4
526118
12-03 2023
12:00 Brøndby IF Farum BK Brøndby Stadion
2
-
4
12. mar 2023
12:00
Brøndby IF
2
Farum BK
4
526087
19-03 2023
15:15 FC Thy Piger - Skyum B.93 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
19. mar 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
1
B.93
1
526100
25-03 2023
12:00 Viborg Q Brøndby IF Kunstgræs Liseborg
0
-
4
25. mar 2023
12:00
Viborg Q
0
Brøndby IF
4
526102
25-03 2023
15:00 Varde Team OdenseQ Vestjysk Bank Stadion (Varde)
5
-
0
25. mar 2023
15:00
Varde
5
Team OdenseQ
0
526099
25-03 2023
15:00 Silkeborg IF Q BSF Søholt Idrætsanlæg
4
-
0
25. mar 2023
15:00
Silkeborg IF Q
4
BSF
0
526097
26-03 2023
13:00 AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
1
-
0
26. mar 2023
13:00
AaB
1
Fortuna Hjørring
0
526098
26-03 2023
14:15 Dalum/Næsby Kolding IF Rema 1000 Park - Dalum
0
-
8
26. mar 2023
14:15
Dalum/Næsby
0
Kolding IF
8
526101
26-03 2023
15:15 HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
26. mar 2023
15:15
HB Køge
1
Farum BK
2
526096
26-03 2023
15:15 FC Thy Piger - Skyum AGF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
9
26. mar 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
AGF
9
526061
on29-03 2023
18:30 Kolding IF Farum BK Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
1
29. mar 2023
18:30
Kolding IF
4
Farum BK
1
526106
01-04 2023
13:00 Fortuna Hjørring Dalum/Næsby Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
6
-
0
01. apr 2023
13:00
Fortuna Hjørring
6
Dalum/Næsby
0
526107
01-04 2023
13:00 Kolding IF Silkeborg IF Q Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
2
01. apr 2023
13:00
Kolding IF
4
Silkeborg IF Q
2
526103
02-04 2023
12:45 Team OdenseQ B.93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
2
02. apr 2023
12:45
Team OdenseQ
3
B.93
2
526109
02-04 2023
15:00 Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
3
-
0
02. apr 2023
15:00
Brøndby IF
3
HB Køge
0
526117
08-04 2023
13:00 Kolding IF Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
0
08. apr 2023
13:00
Kolding IF
3
Vildbjerg
0
526111
09-04 2023
13:00 AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
2
-
0
09. apr 2023
13:00
AaB
2
FC Thy Piger - Skyum
0
526114
09-04 2023
14:00 B.93 Dalum/Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
09. apr 2023
14:00
B.93
4
Dalum/Næsby
1
526116
09-04 2023
14:00 BSF AGF Ballerup Idrætspark
2
-
3
09. apr 2023
14:00
BSF
2
AGF
3
526112
ma10-04 2023
15:15 HB Køge Viborg Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
10. apr 2023
15:15
HB Køge
5
Viborg Q
0
526119
15-04 2023
12:00 Viborg Q B.93 Liseborgcentret
0
-
4
15. apr 2023
12:00
Viborg Q
0
B.93
4
526008
15-04 2023
15:00 FC Thy Piger - Skyum AaB Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
5
15. apr 2023
15:00
FC Thy Piger - Skyum
1
AaB
5
526115
16-04 2023
13:30 Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
3
16. apr 2023
13:30
Team OdenseQ
0
Fortuna Hjørring
3
526113
16-04 2023
14:00 Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
4
-
6
16. apr 2023
14:00
Silkeborg IF Q
4
Varde
6
526127
fr21-04 2023
18:00 B.93 Farum BK B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
21. apr 2023
18:00
B.93
3
Farum BK
2
526132
22-04 2023
11:30 Viborg Q Kolding IF Liseborgcentret
1
-
7
22. apr 2023
11:30
Viborg Q
1
Kolding IF
7
526133
22-04 2023
15:00 HB Køge BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
22. apr 2023
15:00
HB Køge
1
BSF
1
526134
22-04 2023
15:00 Varde Brøndby IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
6
22. apr 2023
15:00
Varde
2
Brøndby IF
6
526131
22-04 2023
15:00 Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
0
-
6
22. apr 2023
15:00
Silkeborg IF Q
0
Fortuna Hjørring
6
526129
23-04 2023
13:00 AaB Vildbjerg AaB's Anlæg
3
-
0
23. apr 2023
13:00
AaB
3
Vildbjerg
0
526130
23-04 2023
14:15 Dalum/Næsby AGF ALPI Arena Næsby
1
-
3
23. apr 2023
14:15
Dalum/Næsby
1
AGF
3
526128
23-04 2023
15:15 FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
1
23. apr 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
Team OdenseQ
1
526139
fr28-04 2023
19:00 AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
0
-
3
28. apr 2023
19:00
AGF
0
Silkeborg IF Q
3
526141
29-04 2023
13:00 Kolding IF HB Køge Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
0
29. apr 2023
13:00
Kolding IF
4
HB Køge
0
526136
29-04 2023
15:00 Farum BK FC Thy Piger - Skyum Right to Dream Park
6
-
0
29. apr 2023
15:00
Farum BK
6
FC Thy Piger - Skyum
0
526137
30-04 2023
12:45 Team OdenseQ AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
2
30. apr 2023
12:45
Team OdenseQ
0
AaB
2
526142
30-04 2023
14:00 BSF Varde Ballerup Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
2
-
2
30. apr 2023
14:00
BSF
2
Varde
2
526135
30-04 2023
15:00 Brøndby IF B.93 Brøndby Stadion
5
-
1
30. apr 2023
15:00
Brøndby IF
5
B.93
1
526138
30-04 2023
15:15 Vildbjerg Dalum/Næsby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
5
-
1
30. apr 2023
15:15
Vildbjerg
5
Dalum/Næsby
1
526140
30-04 2023
15:15 Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
3
-
0
30. apr 2023
15:15
Fortuna Hjørring
3
Viborg Q
0
526148
07-05 2023
12:45 Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
5
07. maj 2023
12:45
Team OdenseQ
0
AGF
5
526144
07-05 2023
13:00 AaB Viborg Q AaB's Anlæg
3
-
2
07. maj 2023
13:00
AaB
3
Viborg Q
2
526143
07-05 2023
14:00 B.93 Varde B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
07. maj 2023
14:00
B.93
5
Varde
1
526145
07-05 2023
14:15 Dalum/Næsby Silkeborg IF Q Rema 1000 Park - Dalum
4
-
3
07. maj 2023
14:15
Dalum/Næsby
4
Silkeborg IF Q
3
526147
07-05 2023
15:00 Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
6
-
1
07. maj 2023
15:00
Brøndby IF
6
Vildbjerg
1
526146
07-05 2023
15:15 FC Thy Piger - Skyum HB Køge Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2
-
3
07. maj 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
2
HB Køge
3
526150
07-05 2023
15:15 Fortuna Hjørring BSF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
4
-
1
07. maj 2023
15:15
Fortuna Hjørring
4
BSF
1
526105
13-05 2023
15:15 AGF AaB Lyseng Idrætspark
4
-
3
13. maj 2023
15:15
AGF
4
AaB
3
526090
20-05 2023
14:15 Dalum/Næsby AaB ALPI Arena Næsby
2
-
4
20. maj 2023
14:15
Dalum/Næsby
2
AaB
4
526104
20-05 2023
15:00 Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6
-
2
20. maj 2023
15:00
Vildbjerg
6
FC Thy Piger - Skyum
2
526110
20-05 2023
15:00 Farum BK Varde Right to Dream Park
10
-
3
20. maj 2023
15:00
Farum BK
10
Varde
3
526120
27-05 2023
15:00 Varde AaB Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
3
27. maj 2023
15:00
Varde
0
AaB
3
526126
27-05 2023
15:00 Farum BK BSF Right to Dream Park
3
-
1
27. maj 2023
15:00
Farum BK
3
BSF
1
526125
27-05 2023
15:15 Fortuna Hjørring Kolding IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
3
27. maj 2023
15:15
Fortuna Hjørring
2
Kolding IF
3
526122
28-05 2023
14:15 Dalum/Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
4
-
5
28. maj 2023
14:15
Dalum/Næsby
4
HB Køge
5
526124
28-05 2023
15:15 Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
1
28. maj 2023
15:15
Vildbjerg
2
Team OdenseQ
1
526121
28-05 2023
15:15 FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
7
28. maj 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
1
Silkeborg IF Q
7
526123
ma29-05 2023
14:00 AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
7
-
1
29. maj 2023
14:00
AGF
7
Brøndby IF
1
526149
ti30-05 2023
17:30 Farum BK Kolding IF Right to Dream Park
0
-
3
30. maj 2023
17:30
Farum BK
0
Kolding IF
3
526154
on31-05 2023
19:00 Varde FC Thy Piger - Skyum Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
2
-
2
31. maj 2023
19:00
Varde
2
FC Thy Piger - Skyum
2
526153
03-06 2023
11:30 Viborg Q Dalum/Næsby Liseborgcentret
0
-
6
03. jun 2023
11:30
Viborg Q
0
Dalum/Næsby
6
526151
03-06 2023
15:00 HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
3
03. jun 2023
15:00
HB Køge
5
B.93
3
526156
03-06 2023
15:30 Kolding IF Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
7
-
1
03. jun 2023
15:30
Kolding IF
7
Team OdenseQ
1
526155
04-06 2023
14:00 BSF Brøndby IF Ballerup Idrætspark
4
-
2
04. jun 2023
14:00
BSF
4
Brøndby IF
2
526157
04-06 2023
14:00 AGF Farum BK Lyseng Idrætspark
6
-
1
04. jun 2023
14:00
AGF
6
Farum BK
1
526158
04-06 2023
15:15 Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
2
04. jun 2023
15:15
Vildbjerg
1
Fortuna Hjørring
2
526152
on07-06 2023
18:30 Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
07. jun 2023
18:30
Silkeborg IF Q
2
AaB
2
526160
10-06 2023
11:30 Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Liseborgcentret
0
-
2
10. jun 2023
11:30
Viborg Q
0
FC Thy Piger - Skyum
2
526162
10-06 2023
15:00 HB Køge AaB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
10. jun 2023
15:00
HB Køge
3
AaB
3
526163
10-06 2023
15:00 Farum BK Vildbjerg Right to Dream Park
5
-
1
10. jun 2023
15:00
Farum BK
5
Vildbjerg
1
526166
11-06 2023
14:00 BSF Team OdenseQ Ballerup Idrætspark
3
-
5
11. jun 2023
14:00
BSF
3
Team OdenseQ
5
526161
11-06 2023
14:00 B.93 Silkeborg IF Q B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
6
11. jun 2023
14:00
B.93
5
Silkeborg IF Q
6
526164
11-06 2023
14:00 AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
2
-
0
11. jun 2023
14:00
AGF
2
Fortuna Hjørring
0
526159
11-06 2023
14:15 Dalum/Næsby Varde ALPI Arena Næsby
4
-
0
11. jun 2023
14:15
Dalum/Næsby
4
Varde
0
526165
11-06 2023
15:00 Brøndby IF Kolding IF Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
3
-
3
11. jun 2023
15:00
Brøndby IF
3
Kolding IF
3
526095
on14-06 2023
18:00 B.93 Vildbjerg B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
4
14. jun 2023
18:00
B.93
6
Vildbjerg
4
526169
17-06 2023
15:15 HB Køge Silkeborg IF Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
17. jun 2023
15:15
HB Køge
3
Silkeborg IF Q
2
526167
18-06 2023
13:00 AaB B.93 AaB's Anlæg
6
-
1
18. jun 2023
13:00
AaB
6
B.93
1
526170
18-06 2023
13:00 FC Thy Piger - Skyum Dalum/Næsby Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
0
18. jun 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Dalum/Næsby
0
526171
18-06 2023
15:00 Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
18. jun 2023
15:00
Team OdenseQ
3
Brøndby IF
3
526172
18-06 2023
15:00 Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
5
18. jun 2023
15:00
Vildbjerg
1
AGF
5
526173
18-06 2023
15:00 Kolding IF BSF Autocentralen Park (kunstgræs)
5
-
0
18. jun 2023
15:00
Kolding IF
5
BSF
0
526174
18-06 2023
15:00 Fortuna Hjørring Farum BK Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
7
-
2
18. jun 2023
15:00
Fortuna Hjørring
7
Farum BK
2
526168
18-06 2023
15:00 Varde Viborg Q Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
0
18. jun 2023
15:00
Varde
3
Viborg Q
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Alle uafgjorte kampe i U16 DM i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.

Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.

Log ind