Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2022
18:30
Østervraa IF
1
Aalborg Freja (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:00
Vesterbros IK
0
VHG/GS
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:30
Asaa/Hjallerup
5
Østervraa IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
18:30
Østervraa IF
3
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:00
VHG/GS
4
Aalborg Freja (1)
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
15:00
IF Skjold Sæby
3
Dybvad/Hørby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
16:00
Vesterbros IK
1
Asaa/Hjallerup
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:15
Asaa/Hjallerup
6
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Aalborg Freja (1)
0
Vesterbros IK
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:00
Vejgaard B
0
IF Skjold Sæby
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:30
VHG/GS
4
Østervraa IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:00
Asaa/Hjallerup
4
VHG/GS
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
14:00
Aalborg Freja (1)
4
Dybvad/Hørby
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:00
Vejgaard B
3
Vesterbros IK
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:30
Dybvad/Hørby
1
Østervraa IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
19:00
Vesterbros IK
1
IF Skjold Sæby
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
Aalborg Freja (1)
5
Asaa/Hjallerup
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
VHG/GS
11
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
19:00
Dybvad/Hørby
2
VHG/GS
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
IF Skjold Sæby
3
Asaa/Hjallerup
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:15
Dybvad/Hørby
2
Vejgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:30
Østervraa IF
0
Vesterbros IK
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
Asaa/Hjallerup
5
Dybvad/Hørby
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Vejgaard B
1
Aalborg Freja (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:00
Aalborg Freja (1)
1
IF Skjold Sæby
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
19:00
Dybvad/Hørby
2
Vesterbros IK
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:00
Østervraa IF
2
VHG/GS
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:00
Vesterbros IK
2
Dybvad/Hørby
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
16:00
IF Skjold Sæby
1
Aalborg Freja (1)
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Vejgaard B
2
Asaa/Hjallerup
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Asaa/Hjallerup
0
IF Skjold Sæby
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
VHG/GS
1
Vesterbros IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
Aalborg Freja (1)
1
Østervraa IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
Vejgaard B
4
Dybvad/Hørby
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:00
Østervraa IF
3
Asaa/Hjallerup
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:00
VHG/GS
4
Dybvad/Hørby
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Vesterbros IK
2
Aalborg Freja (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
16:00
IF Skjold Sæby
5
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:00
IF Skjold Sæby
1
VHG/GS
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Aalborg Freja (1)
3
VHG/GS
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:00
Asaa/Hjallerup
4
Vesterbros IK
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Vejgaard B
2
Østervraa IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
19:00
IF Skjold Sæby
1
Østervraa IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
VHG/GS
4
Asaa/Hjallerup
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:00
Østervraa IF
0
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
Vesterbros IK
1
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
Dybvad/Hørby
2
Aalborg Freja (1)
6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
13:00
Asaa/Hjallerup
2
Aalborg Freja (1)
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
13:00
Østervraa IF
5
Dybvad/Hørby
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:00
IF Skjold Sæby
2
Vesterbros IK
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Vejgaard B
3
VHG/GS
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
19:00
Dybvad/Hørby
1
IF Skjold Sæby
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Aalborg Freja (1)
6
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Vesterbros IK
4
Østervraa IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Dybvad/Hørby
2
Asaa/Hjallerup
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
VHG/GS
2
IF Skjold Sæby
0
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).