Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. feb 2022
12:30
Thisted FC
1
Ikast FC
1
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Thisted FC
3
SHI/BTI
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
16:30
Hjørring FK
2
FS Holstebro
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:00
Hobro IK
2
AaB
7
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
13:30
Ikast FC
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Thisted FC
1
Hjørring FK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Hobro IK
3
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
11:00
AaB
4
FS Holstebro
3
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:30
Aalborg KFUM
1
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:30
FS Holstebro
2
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:30
Hjørring FK
1
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
Ikast FC
3
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:30
SHI/BTI
2
Hobro IK
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:45
Hobro IK
3
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Aalborg KFUM
2
FS Holstebro
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
Ikast FC
8
SHI/BTI
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
18:30
AaB
5
SHI/BTI
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:30
Hjørring FK
3
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:00
FS Holstebro
1
Hobro IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
18:00
Aalborg KFUM
2
SHI/BTI
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
Thisted FC
0
AaB
10
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
13:00
Aalborg KFUM
4
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
AaB
6
Hjørring FK
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Aalborg KFUM
0
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:45
Hobro IK
1
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
SHI/BTI
2
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
11:30
Hjørring FK
2
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Ikast FC
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
SHI/BTI
5
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Hobro IK
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
SHI/BTI
3
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:00
AaB
5
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
FS Holstebro
5
Hjørring FK
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
SHI/BTI
1
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Hjørring FK
3
Thisted FC
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
FS Holstebro
1
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
Ikast FC
1
FS Holstebro
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:00
AaB
10
Ikast FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
Thisted FC
0
FS Holstebro
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Aalborg KFUM
0
Hjørring FK
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
17:15
Hobro IK
3
SHI/BTI
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:15
Thisted FC
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
10:30
SHI/BTI
1
Ikast FC
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:00
AaB
6
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:30
Hjørring FK
0
Hobro IK
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
11:00
Ikast FC
0
Hobro IK
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
FS Holstebro
0
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
FS Holstebro
3
SHI/BTI
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:00
Hobro IK
1
FS Holstebro
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
SHI/BTI
1
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:00
Aalborg KFUM
4
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
15:00
Ikast FC
2
Hjørring FK
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
18:30
FS Holstebro
2
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
10:00
Hjørring FK
0
SHI/BTI
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
11:00
AaB
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
15:00
Thisted FC
1
Hobro IK
3
|
Find info om rækken her.
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
Interesse i at deltage på de øverste niveauer i efterårets U15 Drenge? - Læs mere om muligheden for wildcards her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.