Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar 2021
11:00
FC Storebælt
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:15
Taastrup FC
Nivå-Kokkedal FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:15
Borup IF Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
11:00
Herstedøster IC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
17:45
FC Storebælt
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
10:00
Bagsværd BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Herfølge Boldklub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Haslev FC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Holmegaard GB
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Herfølge Boldklub
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Stenløse BK
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:15
Haslev FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:00
Frem Hellebæk
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
Roskilde Boldklub
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
11:00
Stenløse BK
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Hillerød Fodbold (1)
B93
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:30
Vallensbæk IF
Vallensbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
10:00
Farum BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
11:00
Glostrup
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
11:00
Hillerød Fodbold
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:30
Vallensbæk IF
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:30
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:30
Vallensbæk IF
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
13:00
Stenløse BK
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
10:30
Vallensbæk IF
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Glostrup FK - IF 32
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
10:30
Vallensbæk IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:30
Vallensbæk IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:00
Stenløse BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
17:15
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:45
U15 Træningskamp
U15 Træningskamp
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
11:30
Gundsølille SGIF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:30
Vallensbæk IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:30
Gundsølille SGIF
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
16:00
IF Skjold Birkerød
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
15:30
Køge BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
HB Køge
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
18:00
Lynge-Broby IF
Slagelse B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
13:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
19:00
Køge BK
BK Friheden (1)
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
Farum BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
11:10
Taastrup FC (1)
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:00
Hillerød Fodbold
AB Tårnby (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:15
IF Skjold Birkerød
HIK
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:15
Himmelev-Veddelev BK
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:15
Himmelev-Veddelev BK
FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
BSF
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
18:45
B. 73, Slagelse
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2022
19:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:30
BSF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
B93
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:00
BSF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:10
Taastrup FC
B 1903
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:45
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
LSF (1)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:30
Ringsted IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:00
Taastrup FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
14:00
Herlufsholm GF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:30
Virum-Sorgenfri BK
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
11:00
Taastrup FC
Gladsaxe-Hero BK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
12:45
Hørsholm-Usserød IK
BK Union
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
11:00
Taastrup FC
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:00
Ringsted IF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Hillerød Fodbold
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
BSF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2023
17:45
Dianalund IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:00
Solrød FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:00
Hillerød Fodbold
Boldklubben 1903
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:45
Taastrup FC
BSF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
LSF
HIK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI (1)
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
11:00
Taastrup FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
11:00
Herfølge BK
Rosengaard
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:30
BSF
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:00
Taastrup FC
Lund BK(S)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:35
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
16:00
Stenløse BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:00
Stenløse BK
Tuse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:15
Taastrup FC
B93
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:30
LSF
HIK
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
10:00
Herfølge BK
Gladssaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
Stenløse BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub (2)
BK Friheden (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
09:30
Herlev IF (2)
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
09:30
Herlev IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:30
Taastrup FC
Herstedøster IC (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:00
Køge BK U15-1 (1)
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
12:30
FC Rudersdal (2)
AB Tårnby (3)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
15:00
FC Rudersdal (1)
AB Tårnby (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Herlev IF
Værløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:30
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
Slagelse B&I (2)
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:00
LSF (2)
AB Tårnby (4)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:00
FC Rudersdal (3)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:00
Hillerød Fodbold
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
Vanløse (3)
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
18:30
Fredensborg BI
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Herlev IF (7)
Hellas
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:00
FC Rudersdal (4)
Vanløse (4)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:30
Allerød Fodbold Klub
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Slagelse B&I
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:30
Taastrup FC
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
Køge BK U15-1 (3)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:00
Slagelse B&I (5)
Ølstykke FC (4)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
14:15
Køge BK U15-1 (2)
Holbæk B&I (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Herlev IF (4)
Vanløse (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. jan
10:00
Herlev IF (5)
AB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jan
11:45
Herlev IF (8)
B 1908
|
|||||||||||||||||||
07. jan
16:00
FC Rudersdal (7)
FC Rosengården, Sverige
|
|||||||||||||||||||
14. jan
15:00
FC Rudersdal
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:00
Allerød Fodbold Klub (5)
Frederiksværk Fodbold Klub (5)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
16:00
FC Rudersdal (6)
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Slagelse B&I (6)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. feb
17:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Gladsaxe-Hero BK (3)
Herstedøster IC (3)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Slagelse B&I
A27
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:30
B. 1973, Herlev (2)
IF Skjold Birkerød (5)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:00
Herlev IF
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Herlev IF (6)
HIK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Slagelse B&I (7)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Slagelse B&I
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
LSF (1)
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Taastrup FC (4)
Hillerød Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
28. feb
18:30
Fredensborg BI (3)
Frederiksværk Fodbold Klub (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Slagelse B&I (8)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
Taastrup FC (5)
Frem (2)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub (8)
IF Skjold Birkerød (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Solrød FC (3)
B 1903 (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:30
Køge BK U15-1 (5)
Herfølge BK U15
|
|||||||||||||||||||
15. mar
17:30
Frederiksværk Fodbold Klub (16)
Frederiksværk Fodbold Klub (17)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (9)
Gladsaxe-Hero BK (2)
|
|||||||||||||||||||
29. mar
16:30
Taastrup FC
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
30. mar
12:00
Slagelse B&I
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
LSF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
|