Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar 2021
15:00
TSI/Stenum
1
Tornby IF
7
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Bagterp IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
16:00
Tornby IF
4
Bagterp IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
GVL Løkken
3
Skibsby-Højene IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
16:00
Hirtshals B (2)
2
TSI/Stenum
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Oversidder
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Tornby IF
Hirtshals B (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
Bagterp IF
1
Hjørring AIK Frem
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:00
Hjørring AIK Frem
0
Skibsby-Højene IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
GVL Løkken
2
Tornby IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Oversidder
TSI/Stenum
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Hirtshals B (2)
1
Bagterp IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
0
Bagterp IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Hirtshals B (2)
0
GVL Løkken
8
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Tornby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
TSI/Stenum
2
Hjørring AIK Frem
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:15
Bagterp IF
0
GVL Løkken
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
0
TSI/Stenum
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Hjørring AIK Frem
0
Tornby IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Oversidder
Hirtshals B (2)
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
TSI/Stenum
2
GVL Løkken
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Hirtshals B (2)
2
Hjørring AIK Frem
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
GVL Løkken
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Tornby IF
2
Skibsby-Højene IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
TSI/Stenum
Bagterp IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Tornby IF
5
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
GVL Løkken
2
Hjørring AIK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Oversidder
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
16:00
Hirtshals B (2)
1
Skibsby-Højene IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
18:30
Bagterp IF
1
Tornby IF
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Hjørring AIK Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
TSI/Stenum
1
Hirtshals B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
0
GVL Løkken
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
GVL Løkken
6
TSI/Stenum
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Oversidder
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
Hirtshals B (2)
0
Tornby IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Hjørring AIK Frem
5
Bagterp IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
0
Hjørring AIK Frem
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Bagterp IF
4
Hirtshals B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Tornby IF
1
GVL Løkken
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
TSI/Stenum
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
19:00
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
GVL Løkken
Hirtshals B (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Oversidder
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
Hirtshals B (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
GVL Løkken
Bagterp IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
Tornby IF
2
Hjørring AIK Frem
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
15:00
TSI/Stenum
1
Skibsby-Højene IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
16:00
Hirtshals B (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Hjørring AIK Frem
2
TSI/Stenum
3
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
19:00
Hjørring AIK Frem
1
GVL Løkken
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:00
Skibsby-Højene IF
1
Tornby IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Oversidder
GVL Løkken
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Hjørring AIK Frem
Hirtshals B (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
15:00
Bagterp IF
3
TSI/Stenum
2
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF