|
644132
|
lø03-04 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
644133
|
lø03-04 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
|
|
|
644136
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
|
644135
|
ma05-04 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644137
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
|
|
644140
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
|
644139
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
|
|
644138
|
sø11-04 2021
|
14:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
644141
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644142
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
|
644151
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
644143
|
lø17-04 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
3
|
|
644169
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644172
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
644173
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
644168
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|
644129
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644128
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
|
|
644130
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|
644131
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
644184
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644182
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
644181
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
|
|
644365
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
644398
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
644433
|
sø09-05 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644499
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|
644446
|
to13-05 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644496
|
to13-05 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
644552
|
lø15-05 2021
|
14:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644550
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
|
|
644554
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
644174
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
|
|
644555
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|
644560
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
644557
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
|
|
644558
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
644553
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
644564
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
644562
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
644563
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644413
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
DRINX ARENA (Frederikshavn)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|
644549
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
|
|
644548
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
644567
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644566
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
|
|
644568
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
|
|
644559
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
|
|
644565
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
644556
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
|
|
644561
|
to17-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
4
|
|
644569
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
|
|
644570
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
644571
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
0
|
|
644572
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
|
|
644551
|
ma21-06 2021
|
18:30
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.