Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 16-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Fjerritslev IF
2
Trekroner/Skovsgård
2
|
|||||||||||||||||||
09:12
Øster Han Herred
5
Tårs/Ugilt IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:24
Bagterp IF
1
Læsø Ungdom
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:36
Ulsted B
1
Fjerritslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
09:48
Tårs/Ugilt IF
3
Trekroner/Skovsgård
2
|
|||||||||||||||||||
10:00
Øster Han Herred
2
Bagterp IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:12
Læsø Ungdom
3
Ulsted B
2
|
|||||||||||||||||||
10:24
Fjerritslev IF
4
Tårs/Ugilt IF
2
|
|||||||||||||||||||
10:36
Trekroner/Skovsgård
6
Bagterp IF
2
|
|||||||||||||||||||
10:48
Læsø Ungdom
4
Øster Han Herred
2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Tårs/Ugilt IF
3
Ulsted B
2
|
|||||||||||||||||||
11:12
Bagterp IF
2
Fjerritslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
11:24
Trekroner/Skovsgård
4
Læsø Ungdom
2
|
|||||||||||||||||||
11:36
Ulsted B
2
Øster Han Herred
4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Trekroner/Skovsgård
0
Fjerritslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
09:12
Tårs/Ugilt IF
4
Bagterp IF
2
|
|||||||||||||||||||
09:24
Fjerritslev IF
Læsø Ungdom
UHT
|
|||||||||||||||||||
09:36
Øster Han Herred
4
Trekroner/Skovsgård
5
|
|||||||||||||||||||
09:48
Bagterp IF
5
Ulsted B
1
|
|||||||||||||||||||
10:00
Læsø Ungdom
Tårs/Ugilt IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10:12
Øster Han Herred
3
Fjerritslev IF
6
|
|||||||||||||||||||
10:24
Ulsted B
4
Trekroner/Skovsgård
1
|
|||||||||||||||||||
10:36
Tårs/Ugilt IF
3
Øster Han Herred
5
|
|||||||||||||||||||
10:48
Læsø Ungdom
Bagterp IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fjerritslev IF
3
Ulsted B
3
|
|||||||||||||||||||
11:12
Trekroner/Skovsgård
3
Tårs/Ugilt IF
7
|
|||||||||||||||||||
11:24
Bagterp IF
1
Øster Han Herred
4
|
|||||||||||||||||||
11:36
Ulsted B
Læsø Ungdom
UHT
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 18-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Tårs/Ugilt IF
6
Fjerritslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
09:12
Bagterp IF
0
Trekroner/Skovsgård
4
|
|||||||||||||||||||
09:24
Øster Han Herred
Læsø Ungdom
UHT
|
|||||||||||||||||||
09:36
Ulsted B
1
Tårs/Ugilt IF
4
|
|||||||||||||||||||
09:48
Fjerritslev IF
7
Bagterp IF
1
|
|||||||||||||||||||
10:00
Læsø Ungdom
Trekroner/Skovsgård
HHT
|
|||||||||||||||||||
10:12
Øster Han Herred
4
Ulsted B
2
|
|||||||||||||||||||
10:24
Bagterp IF
2
Tårs/Ugilt IF
6
|
|||||||||||||||||||
10:36
Læsø Ungdom
Fjerritslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10:48
Trekroner/Skovsgård
2
Øster Han Herred
6
|
|||||||||||||||||||
11:00
Ulsted B
3
Bagterp IF
2
|
|||||||||||||||||||
11:12
Tårs/Ugilt IF
Læsø Ungdom
UHT
|
|||||||||||||||||||
11:24
Fjerritslev IF
6
Øster Han Herred
7
|
|||||||||||||||||||
11:36
Trekroner/Skovsgård
8
Ulsted B
3
|
Nr. 1 - 3 til RM er kvalificeret til JM 1.-2. marts