Flauenskjold IF

Kvinder Liga 2 (15+) INDE, Pulje 15

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
733943
19-11 2022
11:24 Tornby IF Flauenskjold IF Flauenskjold Hallen Bane 1
5
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:24
Tornby IF
5
Flauenskjold IF
1
733975
19-11 2022
12:12 Flauenskjold IF Team Østvendsyssel (1) Flauenskjold Hallen Bane 1
3
-
6
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:12
Flauenskjold IF
3
Team Østvendsyssel (1)
6
733978
19-11 2022
12:48 Flauenskjold IF Tårs/Ugilt IF Flauenskjold Hallen Bane 1
7
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:48
Flauenskjold IF
7
Tårs/Ugilt IF
1
733981
19-11 2022
13:24 Lundergård IU (3) Flauenskjold IF Flauenskjold Hallen Bane 1
0
-
11
Flauenskjold IF
19. nov 2022
13:24
Lundergård IU (3)
0
Flauenskjold IF
11
733984
11-12 2022
10:42 Lundergård IU (2) Flauenskjold IF Dronninglund Hallerne Hal 1
1
-
7
Dronninglund IF
11. dec 2022
10:42
Lundergård IU (2)
1
Flauenskjold IF
7
733987
11-12 2022
11:18 Flauenskjold IF Skibsby-Højene IF Dronninglund Hallerne Hal 1
5
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:18
Flauenskjold IF
5
Skibsby-Højene IF
2
733993
11-12 2022
12:18 Flauenskjold IF Tornby IF Dronninglund Hallerne Hal 1
2
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:18
Flauenskjold IF
2
Tornby IF
2
733997
11-12 2022
13:06 Team Østvendsyssel (1) Flauenskjold IF Dronninglund Hallerne Hal 1
7
-
1
Dronninglund IF
11. dec 2022
13:06
Team Østvendsyssel (1)
7
Flauenskjold IF
1
734040
08-01 2023
10:24 Tårs/Ugilt IF Flauenskjold IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
0
-
14
Lundergård IU
08. jan 2023
10:24
Tårs/Ugilt IF
0
Flauenskjold IF
14
734043
08-01 2023
11:00 Flauenskjold IF Lundergård IU (3) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
9
-
0
Lundergård IU
08. jan 2023
11:00
Flauenskjold IF
9
Lundergård IU (3)
0
734046
08-01 2023
11:36 Flauenskjold IF Lundergård IU (2) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
10
-
1
Lundergård IU
08. jan 2023
11:36
Flauenskjold IF
10
Lundergård IU (2)
1
734049
08-01 2023
12:12 Skibsby-Højene IF Flauenskjold IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
9
Lundergård IU
08. jan 2023
12:12
Skibsby-Højene IF
4
Flauenskjold IF
9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Puljevinder er kvalificeret til Regionsfinalerne lørdag d.21. i Asaa Hallen.
Nr. 1 + 2 til Regionsfinalerne er videre til Jysk Mesterskab d.4./5. februar.

Log ind