Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
3
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lundtofte Boldklub
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
AB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Brødeskov IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Lundtofte Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
0
IF Bytoften
8
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
16:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
4
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Lundtofte Boldklub
1
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
4
Lundtofte Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
AB
2
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
Brødeskov IF
4
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Lundtofte Boldklub
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Lundtofte Boldklub
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1