Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Kolding IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 761
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Dalby GF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Ammitsbøl/Egtved
Kolding IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:30
Ammitsbøl/Egtved
Esbjerg fB
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 317
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Fredericia fF
K+29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Ammitsbøl/Egtved
FC Hornstrup
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Ammitsbøl/Egtved
Stensballe IK
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 467
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Egtved IF
Dalby GF
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Bredballe IF (1)
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 761
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Skibet / FB Fodbold (2)
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Artium, Brande
Egtved Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Egtved Skole
Bredsten-Gadbjerg Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Bredsten-Gadbjerg Skole
Artium, Brande
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Billund IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Egtved IF
Hover IF
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Ammitsbøl/Egtved
FC GOG Fodbold/Jelling
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 939
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Ammitsbøl/Egtved
Vejle Kammeraterne (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Dalby GF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 288
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Erritsø GIF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Egtved IF
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Bække/Skodborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 288
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Nr. Bjært/Strandhuse IF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:30
Ammitsbøl/Egtved
Hover IF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
13. okt
15:00
Ammitsbøl/Egtved
Fredericia KFUM
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
14. okt
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Bramdrupdam GIF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 288
|