Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Alminde/Viuf GIF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Ammitsbøl/Egtved
FC Kolding Nord
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 761
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Ammitsbøl/Egtved
Juelsminde IF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:25
Ammitsbøl/Egtved
Bredballe IF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Ammitsbøl/Egtved
FC Kolding Nord
UHT
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Ammitsbøl/Egtved
Kolding B
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Ammitsbøl/Egtved
Kolding B
K+29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Ammitsbøl/Egtved
Engum UI (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 288
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Hover IF
U11 Piger C (2014) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 205
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Jelling fS
Fredericia Q
U11 Piger C (2014) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 205
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hover IF
Jelling fS
U11 Piger C (2014) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 205
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Fredericia Q
Vinding SF
U11 Piger C (2014) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 205
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Vinding SF
Ammitsbøl/Egtved
U11 Piger C (2014) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 205
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:30
Ammitsbøl/Egtved
Ringkøbing IF
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 317
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:15
Ammitsbøl/Egtved
Gauerslund IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Gauerslund IF
K+29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Ammitsbøl/Egtved
Kolding KFUM
M+32 B 11:11 - efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Gauerslund IF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 43
|