Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. aug 2022
10:00
Midtals IF
Sønderborg Boldklub
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Dybbøl IU
Gråsten B (2)
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Dybbøl IU
Ensted IF
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Egen UI
Lysabild SG
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Harreslev-K. UF
Sønderborg B (2)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Holbøl IF
Dybbøl IU (1)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:15
Felsted IF
Dybbøl IU (2)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:15
Broager UI
Sønderborg B (3)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:15
Sønderborg Fremad
Sønderborg B
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:30
Dybbøl IU
Egen UI
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:30
Sønderborg B (3)
Felsted IF
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:30
Dybbøl IU (1)
Harreslev-K. UF
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:35
Ensted IF
Hjordkær UIF
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:35
Sønderborg Boldklub
Dybbøl IU
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:35
Gråsten B (2)
Midtals IF
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:45
Lysabild SG
Sønderborg Fremad
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:45
Dybbøl IU (2)
Broager UI
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:45
Sønderborg B (2)
Holbøl IF
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Dybbøl IU (1)
Sønderborg B (2)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Felsted IF
Broager UI
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Sønderborg B
Dybbøl IU
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Dybbøl IU
Haderslev FK
U12 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:00
Dybbøl IU
Seest B
U12 Piger A (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:10
Hjordkær UIF
Dybbøl IU
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 125
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:15
Sønderborg Fremad
Egen UI
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:15
Harreslev-K. UF
Holbøl IF
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:15
Dybbøl IU (2)
Sønderborg B (3)
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:30
Sønderborg B
Lysabild SG
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:45
Dybbøl IU
Sønderborg Fremad
U6 Drenge (2017) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:30
Sønderborg Q
Ribe BK
UHT
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 840
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:00
Dybbøl IU (2)
3
Sønderborg Fremad
1
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
16:00
Sønderborg Q
Oversidder
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2022 Pulje 256
|