Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. jul
14:30
Aabyhøj IF
Aarhus 1900
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Aabyhøj IF (9)
VSK Aarhus (4)
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:00
Aabyhøj IF (10)
Fuglebakken KFUM (6)
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Aabyhøj IF (11)
ASA, Aarhus (7)
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Aabyhøj IF
Vejle B (1)
U11 Piger A (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Aabyhøj IF
Latino FC Aarhus
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Aabyhøj IF
HOG Hinnerup
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Aabyhøj IF
Bredballe IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Aabyhøj IF (2)
Gylling B
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 314
|
|||||||||||||||||||
14. aug
17:30
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Aabyhøj IF
HOG Hinnerup
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Aabyhøj IF
VRI
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Aabyhøj IF
Bredballe IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Aabyhøj IF
Fredericia Q
U12 Piger A (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Aabyhøj IF
Hornslet IF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Aabyhøj IF
Nørager B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Aabyhøj IF (1)
Hasle B (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Aabyhøj IF
FC Århus Syd
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 466
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Aabyhøj IF (2)
ACFC
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 626
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aabyhøj IF
Oversidder
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aabyhøj IF
Oversidder
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aabyhøj IF
Brabrand IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 529
|