U10 Drenge C/Begynder (13) 5M - Hverdag/Forår 2023, Pulje 122 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
tirsdag den. 25-04 2023
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena, Sindal Parallelvej 14 9870 Sindal
730395 17:30 Sindal IF (2) Hirtshals B
17:30
Sindal IF (2)
Hirtshals B
730396 17:30 Hjørring IF GVL Løkken
17:30
Hjørring IF
GVL Løkken
730397 18:10 Hirtshals B Tårs/Ugilt IF
18:10
Hirtshals B
Tårs/Ugilt IF
730398 18:10 GVL Løkken Sindal IF (1)
18:10
GVL Løkken
Sindal IF (1)
730399 18:50 Tårs/Ugilt IF Hjørring IF
18:50
Tårs/Ugilt IF
Hjørring IF
730400 18:50 Sindal IF (1) Sindal IF (2)
18:50
Sindal IF (1)
Sindal IF (2)
Arrangør:
tirsdag den. 02-05 2023
Spillested:
Hjørring IF's Anlæg Bane 11 Landlyst 9 9800 Hjørring
730404 17:30 Hirtshals B Hjørring IF Bane 11
17:30
Hirtshals B
Hjørring IF
730405 18:10 Sindal IF (1) Hirtshals B Bane 11
18:10
Sindal IF (1)
Hirtshals B
730406 18:50 Hjørring IF Sindal IF (1) Bane 11
18:50
Hjørring IF
Sindal IF (1)
Arrangør:
tirsdag den. 02-05 2023
Spillested:
SCO Park (Tårs) 5M - Lysbane 1 Halvej 14 9830 Tårs
730401 17:30 Tårs/Ugilt IF Sindal IF (2) 5M - Lysbane 1
17:30
Tårs/Ugilt IF
Sindal IF (2)
730402 18:10 Sindal IF (2) GVL Løkken 5M - Lysbane 1
18:10
Sindal IF (2)
GVL Løkken
730403 18:50 GVL Løkken Tårs/Ugilt IF 5M - Lysbane 1
18:50
GVL Løkken
Tårs/Ugilt IF
Arrangør:
tirsdag den. 09-05 2023
Spillested:
Løkken Stadion Brændingen 1 9480 Løkken
730407 17:30 GVL Løkken Hirtshals B
17:30
GVL Løkken
Hirtshals B
730408 17:30 Sindal IF (2) Hjørring IF
17:30
Sindal IF (2)
Hjørring IF
730410 18:10 Sindal IF (1) Sindal IF (2)
18:10
Sindal IF (1)
Sindal IF (2)
730411 18:10 Hirtshals B Tårs/Ugilt IF
18:10
Hirtshals B
Tårs/Ugilt IF
730412 18:50 Tårs/Ugilt IF Sindal IF (1)
18:50
Tårs/Ugilt IF
Sindal IF (1)
730413 18:50 Hjørring IF GVL Løkken
18:50
Hjørring IF
GVL Løkken
Arrangør:
tirsdag den. 23-05 2023
Spillested:
SCO Park (Tårs) 5M - Lysbane 1 Halvej 14 9830 Tårs
730414 17:30 Sindal IF (2) Tårs/Ugilt IF 5M - Lysbane 1
17:30
Sindal IF (2)
Tårs/Ugilt IF
730415 18:10 GVL Løkken Sindal IF (2) 5M - Lysbane 1
18:10
GVL Løkken
Sindal IF (2)
730416 18:50 Tårs/Ugilt IF GVL Løkken 5M - Lysbane 1
18:50
Tårs/Ugilt IF
GVL Løkken
Arrangør:
torsdag den. 25-05 2023
Spillested:
Schlie Arena (Hirtshals) Søndergade 20 9850 Hirtshals
730417 17:30 Hirtshals B Sindal IF (1)
17:30
Hirtshals B
Sindal IF (1)
730418 18:10 Sindal IF (1) Hjørring IF
18:10
Sindal IF (1)
Hjørring IF
730419 18:50 Hjørring IF Hirtshals B
18:50
Hjørring IF
Hirtshals B
Arrangør:
tirsdag den. 06-06 2023
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena, Sindal Parallelvej 14 9870 Sindal
730420 17:30 Tårs/Ugilt IF Sindal IF (1)
17:30
Tårs/Ugilt IF
Sindal IF (1)
730421 17:30 Sindal IF (2) Hjørring IF
17:30
Sindal IF (2)
Hjørring IF
730422 18:10 GVL Løkken Hirtshals B
18:10
GVL Løkken
Hirtshals B
730423 18:10 Hjørring IF Tårs/Ugilt IF
18:10
Hjørring IF
Tårs/Ugilt IF
730424 18:50 Hirtshals B Sindal IF (2)
18:50
Hirtshals B
Sindal IF (2)
730425 18:50 Sindal IF (1) GVL Løkken
18:50
Sindal IF (1)
GVL Løkken
Arrangør:
tirsdag den. 13-06 2023
Spillested:
Hjørring IF's Anlæg Bane 11 Landlyst 9 9800 Hjørring
730429 17:30 Hirtshals B Hjørring IF Bane 11
17:30
Hirtshals B
Hjørring IF
730430 18:10 Sindal IF (1) Hirtshals B Bane 11
18:10
Sindal IF (1)
Hirtshals B
730431 18:50 Hjørring IF Sindal IF (1) Bane 11
18:50
Hjørring IF
Sindal IF (1)
Arrangør:
tirsdag den. 13-06 2023
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena, Sindal Parallelvej 14 9870 Sindal
730426 17:30 Sindal IF (2) Tårs/Ugilt IF
17:30
Sindal IF (2)
Tårs/Ugilt IF
730427 18:10 Tårs/Ugilt IF GVL Løkken
18:10
Tårs/Ugilt IF
GVL Løkken
730428 18:50 GVL Løkken Sindal IF (2)
18:50
GVL Løkken
Sindal IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind