U11 Piger B (12) 8M - Forår 2023, Pulje 72 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
721084
on12-04 2023
18:30 Aalborg Freja RKG Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
12. apr 2023
18:30
Aalborg Freja
RKG
721083
15-04 2023
10:00 Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring (1) Højene Hallen Kunstgræs
15. apr 2023
10:00
Skibsby-Højene IF
Fortuna Hjørring (1)
721104
on19-04 2023
17:00 RKG Brønderslev IF Bixen Arena (Klarup Stadion)
19. apr 2023
17:00
RKG
Brønderslev IF
721103
22-04 2023
10:00 Gug B Skibsby-Højene IF Skjøtt Arena (Gug B)
UDS
22. apr 2023
10:00
Gug B
Skibsby-Højene IF
UDS
721105
22-04 2023
10:00 Fortuna Hjørring (1) Aalborg Freja Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
22. apr 2023
10:00
Fortuna Hjørring (1)
Aalborg Freja
721107
on26-04 2023
18:30 Aalborg Freja Gug B Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
26. apr 2023
18:30
Aalborg Freja
Gug B
721106
29-04 2023
10:00 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF Højene Hallen
29. apr 2023
10:00
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
721108
ma01-05 2023
18:00 Fortuna Hjørring (1) RKG Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
01. maj 2023
18:00
Fortuna Hjørring (1)
RKG
721129
on03-05 2023
17:30 Brønderslev IF Aalborg Freja Arena Kop & Kande (Brønderslev)
03. maj 2023
17:30
Brønderslev IF
Aalborg Freja
721128
06-05 2023
10:00 Gug B Fortuna Hjørring (1) Skjøtt Arena (Gug B)
06. maj 2023
10:00
Gug B
Fortuna Hjørring (1)
721085
ma08-05 2023
17:30 Brønderslev IF Gug B Arena Kop & Kande (Brønderslev)
08. maj 2023
17:30
Brønderslev IF
Gug B
721127
on10-05 2023
18:00 Skibsby-Højene IF RKG Højene Hallen
10. maj 2023
18:00
Skibsby-Højene IF
RKG
721130
13-05 2023
10:00 Aalborg Freja Skibsby-Højene IF Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
13. maj 2023
10:00
Aalborg Freja
Skibsby-Højene IF
721131
13-05 2023
10:00 RKG Gug B Bixen Arena (Klarup Stadion)
13. maj 2023
10:00
RKG
Gug B
721132
13-05 2023
10:00 Fortuna Hjørring (1) Brønderslev IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
13. maj 2023
10:00
Fortuna Hjørring (1)
Brønderslev IF
721134
ma15-05 2023
17:00 RKG Aalborg Freja Bixen Arena (Klarup Stadion)
15. maj 2023
17:00
RKG
Aalborg Freja
721135
on17-05 2023
18:30 Fortuna Hjørring (1) Skibsby-Højene IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
17. maj 2023
18:30
Fortuna Hjørring (1)
Skibsby-Højene IF
721173
on24-05 2023
17:30 Brønderslev IF RKG Arena Kop & Kande (Brønderslev)
24. maj 2023
17:30
Brønderslev IF
RKG
721137
27-05 2023
10:00 Aalborg Freja Fortuna Hjørring (1) Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
27. maj 2023
10:00
Aalborg Freja
Fortuna Hjørring (1)
721183
on31-05 2023
17:30 Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
31. maj 2023
17:30
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
721174
03-06 2023
10:00 Gug B Aalborg Freja Skjøtt Arena (Gug B)
03. jun 2023
10:00
Gug B
Aalborg Freja
721193
on07-06 2023
18:00 RKG Skibsby-Højene IF Bixen Arena (Klarup Stadion)
07. jun 2023
18:00
RKG
Skibsby-Højene IF
721184
on07-06 2023
18:30 Aalborg Freja Brønderslev IF Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
07. jun 2023
18:30
Aalborg Freja
Brønderslev IF
721225
10-06 2023
10:00 Fortuna Hjørring (1) Gug B Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
10. jun 2023
10:00
Fortuna Hjørring (1)
Gug B
721229
on14-06 2023
17:30 Brønderslev IF Fortuna Hjørring (1) Arena Kop & Kande (Brønderslev)
14. jun 2023
17:30
Brønderslev IF
Fortuna Hjørring (1)
721136
on14-06 2023
18:00 Skibsby-Højene IF Gug B Højene Hallen
14. jun 2023
18:00
Skibsby-Højene IF
Gug B
721228
17-06 2023
10:00 Gug B RKG Skjøtt Arena (Gug B)
17. jun 2023
10:00
Gug B
RKG
721182
18-06 2023
10:00 RKG
!
NB: RKG er taberdømt
Fortuna Hjørring (1) Bixen Arena (Klarup Stadion)
18. jun 2023
10:00
RKG
Fortuna Hjørring (1)
721227
ma19-06 2023
18:00 Skibsby-Højene IF Aalborg Freja
!
NB: Aalborg Freja er taberdømt
Højene Hallen
19. jun 2023
18:00
Skibsby-Højene IF
Aalborg Freja
721133
ma19-06 2023
18:30 Gug B Brønderslev IF Skjøtt Arena (Gug B)
19. jun 2023
18:30
Gug B
Brønderslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind