MENU

U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021, Pulje 218 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
386216
18-04 2021
Kl. 10:00
Vraa/Børglum IF Aalborg KFUM Vrå Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

386217
18-04 2021
Kl. 10:00
GVL Løkken Bindslev/Tversted IF Løkken Stadion
386218
18-04 2021
Kl. 10:00
Sindal IF Fortuna Hjørring (2) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
386219
18-04 2021
Kl. 10:00
Hirtshals B Skagen IK Schlie Arena
386220
18-04 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (1) Skibsby-Højene IF Landlyst Idrætsanlæg
887128
24-04 2021
Kl. 10:00
Skagen IK Fortuna Hjørring (1) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
890995
24-04 2021
Kl. 10:00
Aalborg KFUM Hirtshals B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
ANN

Kampen annulleret

909218
25-04 2021
Kl. 10:00
Bindslev/Tversted IF Vraa/Børglum IF Bindslev Stadion
910562
25-04 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (2) GVL Løkken Landlyst Idrætsanlæg
910840
25-04 2021
Kl. 10:00
Skibsby-Højene IF Sindal IF Højene Hallen
910841
08-05 2021
Kl. 10:00
Skagen IK Aalborg KFUM Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
ANN

Kampen annulleret

499930
09-05 2021
Kl. 10:00
GVL Løkken Skibsby-Højene IF Løkken Stadion
499945
09-05 2021
Kl. 10:00
Hirtshals B Bindslev/Tversted IF Schlie Arena
499957
09-05 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (1) Sindal IF Landlyst Idrætsanlæg
499926
09-05 2021
Kl. 14:00
Vraa/Børglum IF Fortuna Hjørring (2) Vrå Kunstgræsbane
499965
30-05 2021
Kl. 10:00
Aalborg KFUM Fortuna Hjørring (1) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
499966
30-05 2021
Kl. 10:00
Bindslev/Tversted IF Skagen IK Bindslev Stadion
499969
30-05 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (2) Hirtshals B Landlyst Idrætsanlæg
499970
30-05 2021
Kl. 10:00
Skibsby-Højene IF Vraa/Børglum IF Højene Hallen
499967
30-05 2021
Kl. 11:00
Sindal IF GVL Løkken Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
499971
05-06 2021
Kl. 10:00
Skagen IK Fortuna Hjørring (2) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
499977
06-06 2021
Kl. 10:00
Vraa/Børglum IF Sindal IF Vrå Kunstgræsbane
499993
06-06 2021
Kl. 10:00
Hirtshals B Skibsby-Højene IF Schlie Arena
499995
06-06 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (1) GVL Løkken Landlyst Idrætsanlæg
499978
06-06 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Bindslev/Tversted IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
499996
13-06 2021
Kl. 10:00
GVL Løkken Vraa/Børglum IF Løkken Stadion
500627
13-06 2021
Kl. 10:00
Bindslev/Tversted IF Fortuna Hjørring (1) Bindslev Stadion
500628
13-06 2021
Kl. 10:00
Sindal IF Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
500631
13-06 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (2) Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Landlyst Idrætsanlæg
500633
13-06 2021
Kl. 10:00
Skibsby-Højene IF Skagen IK Højene Hallen
500636
19-06 2021
Kl. 11:30
Skagen IK Sindal IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
500638
20-06 2021
Kl. 10:00
Aalborg KFUM Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
500691
20-06 2021
Kl. 10:00
Bindslev/Tversted IF Fortuna Hjørring (2) Bindslev Stadion
500765
20-06 2021
Kl. 10:00
Hirtshals B GVL Løkken Schlie Arena
500863
20-06 2021
Kl. 10:00
Fortuna Hjørring (1) Vraa/Børglum IF Landlyst Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

I foråret afvikles alle kampe som enkeltstående kampe, så vi har bedre mulighed for at overholde eventuelle Coronarestriktioner i forhold til forsamlingsforbud.

Vejledende spilletid er 2 x 30 min.

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

 

Log ind