MENU

U12 Piger A/B (08) INDE, Pulje 92 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
870268
10-11 2019
Kl. 13:40
Fjerritslev IF Brønderslev IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870269
10-11 2019
Kl. 13:50
LKB/Gistrup (2) Jetsmark IF (2) Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870270
10-11 2019
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Fjerritslev IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870271
10-11 2019
Kl. 14:10
Brønderslev IF LKB/Gistrup (2) Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870272
10-11 2019
Kl. 14:20
Jetsmark IF (2) Skibsby-Højene IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870273
10-11 2019
Kl. 14:30
Fjerritslev IF LKB/Gistrup (2) Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870274
10-11 2019
Kl. 14:40
Brønderslev IF Jetsmark IF (2) Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870275
10-11 2019
Kl. 14:50
LKB/Gistrup (2) Skibsby-Højene IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870276
10-11 2019
Kl. 15:00
Jetsmark IF (2) Fjerritslev IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870277
10-11 2019
Kl. 15:10
Skibsby-Højene IF Brønderslev IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
870228
07-12 2019
Kl. 10:30
Brønderslev IF Fjerritslev IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870229
07-12 2019
Kl. 10:40
Jetsmark IF (2) LKB/Gistrup (2) Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870230
07-12 2019
Kl. 10:50
Fjerritslev IF Skibsby-Højene IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870231
07-12 2019
Kl. 11:00
LKB/Gistrup (2) Brønderslev IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870232
07-12 2019
Kl. 11:10
Skibsby-Højene IF Jetsmark IF (2) Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870233
07-12 2019
Kl. 11:20
LKB/Gistrup (2) Fjerritslev IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870234
07-12 2019
Kl. 11:30
Jetsmark IF (2) Brønderslev IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870235
07-12 2019
Kl. 11:40
Skibsby-Højene IF LKB/Gistrup (2) Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870236
07-12 2019
Kl. 11:50
Fjerritslev IF Jetsmark IF (2) Brønderslev Hallen Brønderslev IF
870237
07-12 2019
Kl. 12:00
Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Brønderslev Hallen Brønderslev IF
869637
19-01 2020
Kl. 10:00
Fjerritslev IF Brønderslev IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869638
19-01 2020
Kl. 10:10
LKB/Gistrup (2) Jetsmark IF (2) Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869639
19-01 2020
Kl. 10:20
Skibsby-Højene IF Fjerritslev IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869640
19-01 2020
Kl. 10:30
Brønderslev IF LKB/Gistrup (2) Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869641
19-01 2020
Kl. 10:40
Jetsmark IF (2) Skibsby-Højene IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869642
19-01 2020
Kl. 10:50
Fjerritslev IF LKB/Gistrup (2) Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869643
19-01 2020
Kl. 11:00
Brønderslev IF Jetsmark IF (2) Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869644
19-01 2020
Kl. 11:10
LKB/Gistrup (2) Skibsby-Højene IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869645
19-01 2020
Kl. 11:20
Jetsmark IF (2) Fjerritslev IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869646
19-01 2020
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF Brønderslev IF Skallerup Hallen Skibsby-Højene IF
869653
09-02 2020
Kl. 12:40
Brønderslev IF Fjerritslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869654
09-02 2020
Kl. 12:50
Jetsmark IF (2) LKB/Gistrup (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869655
09-02 2020
Kl. 13:00
Fjerritslev IF Skibsby-Højene IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869656
09-02 2020
Kl. 13:10
LKB/Gistrup (2) Brønderslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869657
09-02 2020
Kl. 13:20
Skibsby-Højene IF Jetsmark IF (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869658
09-02 2020
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (2) Fjerritslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869659
09-02 2020
Kl. 13:40
Jetsmark IF (2) Brønderslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869852
09-02 2020
Kl. 13:50
Skibsby-Højene IF LKB/Gistrup (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869857
09-02 2020
Kl. 14:00
Fjerritslev IF Jetsmark IF (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
869863
09-02 2020
Kl. 14:10
Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Log ind