MENU

U12 Drenge C (08) INDE, Pulje 40 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
872410
10-11 2019
Kl. 11:20
TSV Klokkerholm IF AaB Hallen AaB
872411
10-11 2019
Kl. 11:30
Jetsmark IF Fjerritslev IF AaB Hallen AaB
872412
10-11 2019
Kl. 11:40
AaB Øster Han Herred (2) AaB Hallen AaB
872413
10-11 2019
Kl. 11:50
TSV Jetsmark IF AaB Hallen AaB
872414
10-11 2019
Kl. 12:00
Klokkerholm IF AaB AaB Hallen AaB
872415
10-11 2019
Kl. 12:10
Fjerritslev IF Øster Han Herred (2) AaB Hallen AaB
872416
10-11 2019
Kl. 12:20
Jetsmark IF AaB AaB Hallen AaB
872417
10-11 2019
Kl. 12:30
Fjerritslev IF TSV AaB Hallen AaB
872418
10-11 2019
Kl. 12:40
Øster Han Herred (2) Klokkerholm IF AaB Hallen AaB
872419
10-11 2019
Kl. 12:50
AaB TSV AaB Hallen AaB
872420
10-11 2019
Kl. 13:00
Jetsmark IF Øster Han Herred (2) AaB Hallen AaB
872421
10-11 2019
Kl. 13:10
Klokkerholm IF Fjerritslev IF AaB Hallen AaB
872361
07-12 2019
Kl. 12:20
Øster Han Herred (2) TSV Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872362
07-12 2019
Kl. 12:30
Klokkerholm IF Jetsmark IF Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872363
07-12 2019
Kl. 12:40
AaB Fjerritslev IF Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872364
07-12 2019
Kl. 12:50
Klokkerholm IF TSV Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872365
07-12 2019
Kl. 13:00
Fjerritslev IF Jetsmark IF Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872366
07-12 2019
Kl. 13:10
Øster Han Herred (2) AaB Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872367
07-12 2019
Kl. 13:20
Jetsmark IF TSV Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872368
07-12 2019
Kl. 13:30
AaB Klokkerholm IF Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872369
07-12 2019
Kl. 13:40
Øster Han Herred (2) Fjerritslev IF Sport & Kulturcenter Brovst Brovst IF
872330
18-01 2020
Kl. 12:20
AaB Jetsmark IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872331
18-01 2020
Kl. 12:30
TSV Fjerritslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872332
18-01 2020
Kl. 12:40
Klokkerholm IF Øster Han Herred (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872333
18-01 2020
Kl. 12:50
TSV AaB Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872334
18-01 2020
Kl. 13:00
Øster Han Herred (2) Jetsmark IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872335
18-01 2020
Kl. 13:10
Fjerritslev IF Klokkerholm IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872336
18-01 2020
Kl. 13:20
TSV Øster Han Herred (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872337
18-01 2020
Kl. 13:30
Jetsmark IF Klokkerholm IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872338
18-01 2020
Kl. 13:40
Fjerritslev IF AaB Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872339
18-01 2020
Kl. 13:50
TSV Klokkerholm IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872340
18-01 2020
Kl. 14:00
Jetsmark IF Fjerritslev IF Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872341
18-01 2020
Kl. 14:10
AaB Øster Han Herred (2) Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B Jetsmark IF
872398
09-02 2020
Kl. 11:46
TSV Jetsmark IF Sulsted Hallen Sulsted IF
872399
09-02 2020
Kl. 11:56
Klokkerholm IF AaB Sulsted Hallen Sulsted IF
872400
09-02 2020
Kl. 12:06
Fjerritslev IF Øster Han Herred (2) Sulsted Hallen Sulsted IF
872401
09-02 2020
Kl. 12:16
Jetsmark IF AaB Sulsted Hallen Bane 1 Sulsted IF
872402
09-02 2020
Kl. 12:26
Fjerritslev IF TSV Sulsted Hallen Sulsted IF
872403
09-02 2020
Kl. 12:36
Øster Han Herred (2) Klokkerholm IF Sulsted Hallen Sulsted IF
872404
09-02 2020
Kl. 12:46
AaB TSV Sulsted Hallen Sulsted IF
872405
09-02 2020
Kl. 12:56
Jetsmark IF Øster Han Herred (2) Sulsted Hallen Sulsted IF
872406
09-02 2020
Kl. 13:06
Klokkerholm IF Fjerritslev IF Sulsted Hallen Sulsted IF
872407
09-02 2020
Kl. 13:16
Øster Han Herred (2) TSV Sulsted Hallen Sulsted IF
872408
09-02 2020
Kl. 13:26
Klokkerholm IF Jetsmark IF Sulsted Hallen Sulsted IF
872409
09-02 2020
Kl. 13:36
AaB Fjerritslev IF Sulsted Hallen Sulsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Log ind