Datoplan børn 2020/2021

I børn tilbyder vi futsal i U8 - U12 på både drengesiden og pigesiden. 
Nedenfor finder i en oversigt over, hvornår de forskellige rækker afvikles, og hvor I også kan se hvilke niveauer de forskellige årgange udbydes i.

Alle rækker tilbydes 5 stævner. Det afvikles som enkeltstående stævner, og er altså IKKE en turnering. Man bestemmer derfor selv, om man ønsker at deltage i 1 stævne, 2 stævner el. måske alle 5 stævner, og man kan også løbende ændre i sin tilmelding, hvis man finder ud af at man er tilmeldt et forkert niveau.

Man skal tilmelde sig de stævner, man ønsker at deltage i via KlubOffice. Når man tilmelder sig det første stævne, er man IKKE automatisk tilmeldt de resterende datoer.
Tilmeldingsfrister kan ses nederst på denne side. 

U12 Drenge A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U12 Drenge B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U12 Drenge C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U11 Drenge A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U11 Drenge B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U11 Drenge C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U10 Drenge A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U10 Drenge B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U10 Drenge C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U9 Drenge A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U9 Drenge B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U9 Drenge C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U8 Drenge A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U8 Drenge B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U8 Drenge C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021


U12 Piger A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U12 Piger B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U12 Piger C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U11 Piger A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U11 Piger B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U11 Piger C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U10 Piger A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U10 Piger B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U10 Piger C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U9 Piger A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U9 Piger B; 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U9 Piger C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021

U8 Piger A: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U8 Piger B: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
U8 Piger C: 14-11-2020, 06-12-2020, 16-01-2021, 07-02-2021 og 13-03-2021
__________________________________________________________________________________________
Til stævnerne d. 14. november er der sidste frist for tilmelding onsdag den 21. oktober. 
Til stævnerne d. 6. december er der sidste frist for tilmelding søndag den 15. november.
Til stævnerne d. 16. januar er der sidste frist for tilmelding søndag den 13. december. 
Til stævnerne d. 7. februar er der sidste frist for tilmelding søndag den 17. januar 2021.
Til stævnerne d. 13. marts er der sidste frist for tilmelding søndag den 21. februar 2021. 

I kan forvente at modtage kampprogram for stævnerne 14 dage før stævnets afvikling.