Datoplan 2020/21

 Række:   1. runde   2. runde   3. runde   RF / 4. runde
 Herre Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 Herre Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 Kvinde Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 Kvinde Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U19 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U19 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U18 Piger Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U18 Piger Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U17 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U17 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U16 Piger Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U16 Piger Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U16 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U16 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U15 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U15 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U15 Piger Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U15 Piger Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U14 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U14 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U14 Piger Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U14 Piger Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U13 Drenge Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U13 Drenge Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U13 Piger Liga 1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U13 Piger Liga 2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 30.-31. jan.
 U12 Drenge A1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Drenge A2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Drenge B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Drenge C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Piger A 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Piger B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U12 Piger C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Drenge A1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Drenge A2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Drenge B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Drenge C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Piger A 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Piger B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U11 Piger C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Drenge A1 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Drenge A2 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Drenge B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Drenge C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Piger A 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Piger B 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.
 U10 Piger C 14.-15. nov. 05.-06. dec. 16.-17. jan. 06.-07. feb.

RF = Regionsfinaler

Der afvikles regionsfinaler for U13 og opefter i både A og B-rækker.. 
Vinderne fra regionsfinalerne i A-rækkerne kvalificerer sig til Jysk Mesterskab. 
Vinderen af det jyske mesterskab kvalificerer sig til Final 4 stævne (DM) 

Der afvikles ikke jysk mesterskab i seniorrækkerne, men de kvalificerer sig til kvalstævner om deltagelse i DM!