RM, JM og DM 2020/21 - hvem går videre?

Række Regionsmesterskab d. 30.-31. januar 2021 Jysk Mesterskab d. 27.-28. februar 2021
Herrer Liga 1 (16+) Ingen RM Jysk/Fynsk Kvalifikationsstævne 
Herrer Liga 2 (16+) Nr. 1 og 2 går videre til RM Ingen JM
Herrer Liga 3 (+16) Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
Kvinder Liga 1 (+15) Nr. 1 og 2 går videre til RM Jysk/Fynsk Kvalifikationsstævne 
Kvinder Liga 2 (+15) Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U18 Piger  Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U17 Drenge Liga 1 Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U17 Drenge Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U16 Drenge Liga 1 Nr 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U16 Drenge Liga 2  Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U15 Drenge Liga 1 Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U15 Drenge Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U15 Piger Liga 1 Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U15 Piger Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM 
U14 Drenge Liga 1 Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U14 Drenge Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U13 Drenge Liga 1  Nr. 1 og 2 er videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U13 Drenge Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U13 Piger Liga 1 Nr. 1 og 2 er videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U13 Piger Liga 2 Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
Futsal - U12 Drenge A (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U12 Drenge B (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U12 Drenge C (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge A (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge B (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge C (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge A (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge B (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge C (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U9 Drenge (09)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U9 Piger (09)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U8 Drenge (10)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
20160804FB-K871.jpg
KONTORTID: Man-tors kl. 9-16 og fre kl. 9-14.30 DBU Jylland Region 1
Hornevej 2, 9220 Aalborg Ø 8939 9910

KALENDER NORDJYLLAND