Datoplan 2020/21

Herrer Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (KVAL)
Herrer Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM)
Herrer Liga 3: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM)
Kvinder Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
Kvinder Liga 2:
14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb(JM)
U18 Piger: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U17 Drenge Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U17 Drenge Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) 
U16 Drenge liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U16 Drenge liga 2:
14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM)- 27./28. feb(JM)
U15 Drenge Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U15 Drenge Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) 
U15 Piger Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U15 Piger Liga 2: 
14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb(JM)
U14 Drenge Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27/28. feb.(JM)
U14 Drenge Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) 
U13 Drenge Liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U13 Drenge Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) 
U13 Piger liga 1: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) - 27./28. feb (JM)
U13 Piger Liga 2: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan (RM) 
U12 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U12 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U12 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U12 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U12 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U12 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U11 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U10 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U9 Drenge: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U9 Piger: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U8 Drenge: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 
U8 Piger: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb 

Der findes en regionsmester for U13 og opefter i både Liga 1 og Liga 2-rækker.
Denne findes, når 3. spillerunde er afviklet, såfremt der kun er 1 pulje i rækken.
Medaljerne vil efterfølgende blive sendt til den vindende klubs kampfordeler.
De hold, der bliver regionsmester i Liga 1-rækkerne, kvalificerer sig til Jysk Mesterskab/ Jysk-Fynsk mesterskab.
Vinderen af det Jyske Mesterskab kvalificerer sig til Final 4 stævne (DM).

Der afvikles ikke Jysk Mesterskab i Seniorrækkerne, men de kvalificerer sig til kvalstævner om deltagelse i DM!