Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
22:00
Oversidder
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
B 1960
3
B 1903 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:15
Oversidder
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:00
Jægersborg 2
4
KFB 10
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
FC Ryparken 5
2
HIK 3
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
FC Udfordringen 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
HIK 3
9
Jægersborg 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
KFB 10
3
B 1960
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Vestia 4
2
FC Ryparken 5
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
B 1903 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Oversidder
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:00
Jægersborg 2
4
Vestia 4
9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
KFB 10
0
HIK 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FC Ryparken 5
5
FC Udfordringen 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
HIK 3
6
B 1960
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:15
Vestia 4
3
KFB 10
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
FC Udfordringen 2
Jægersborg 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 3
1
FC Ryparken 5
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
HIK 3
6
Vestia 4
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Jægersborg 2
B 1903 3
UHHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
KFB 10
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
Oversidder
Jægersborg 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Oversidder
FC Ryparken 5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
FC Udfordringen 2
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Vestia 4
B 1960
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
B 1960
FC Ryparken 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Jægersborg 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KFB 10
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Vestia 4
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:30
HIK 3
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Oversidder
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
B 1960
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
Oversidder
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Ryparken 5
Jægersborg 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1903 3
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Jægersborg 2
B 1960
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
HIK 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Udfordringen 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
KFB 10
FC Ryparken 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Vestia 4
Oversidder
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen