Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. mar 2019
12:00
Oversidder
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
14:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
5
Jerne IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
16:15
Team Odense Q
2
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Team Østvendsyssel
0
Hatting/Torsted/Stensballe IK
3
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
12:00
Vejle B
0
Kolding Q
0
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
16:00
Dalum/Næsby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
16:15
Jerne IF
2
Team Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
12:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
6
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:00
Team Odense Q
2
Team Østvendsyssel
3
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
12:00
Oversidder
Kolding Q
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
13:00
Dalum/Næsby
0
Jerne IF
7
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
18:00
Jerne IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Kolding Q
0
Hatting/Torsted/Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
Jerne IF
1
Team Østvendsyssel
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
13:00
Kolding Q
1
Team Østvendsyssel
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:45
Team Odense Q
4
Kolding Q
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Dalum/Næsby
2
Hatting/Torsted/Stensballe IK
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
Oversidder
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
Vejle B
4
Jerne IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:00
Kolding Q
3
Dalum/Næsby
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Dalum/Næsby
0
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
4
Team Odense Q
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
12:00
Team Østvendsyssel
Vejle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:30
Team Odense Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:00
Jerne IF
1
Kolding Q
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Vejle B
1
Team Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Team Østvendsyssel
Kolding Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Jerne IF
1
Hatting/Torsted/Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
13:00
Vejle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:30
Dalum/Næsby
1
Team Odense Q
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
3
Kolding Q
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
11:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
6
Team Østvendsyssel
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
12:00
Oversidder
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:00
Team Odense Q
2
Jerne IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
13:00
Kolding Q
5
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:00
Vejle B
1
Hatting/Torsted/Stensballe IK
9
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:00
Kolding Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:00
Jerne IF
3
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
12:30
Dalum/Næsby
1
Team Østvendsyssel
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
12:00
Oversidder
Jerne IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
Kolding Q
0
Team Odense Q
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
14:00
Team Østvendsyssel
2
Jerne IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:30
Vejle B
10
Dalum/Næsby
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
10:30
Oversidder
Hatting/Torsted/Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
Team Odense Q
1
Hatting/Torsted/Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
12:00
Team Østvendsyssel
0
Team Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:45
Team Odense Q
3
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Dalum/Næsby
2
Kolding Q
5
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
12:00
Jerne IF
Vejle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Team Østvendsyssel
1
Dalum/Næsby
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Team Østvendsyssel
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
12:00
Oversidder
Team Odense Q
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2019
13:00
Team Østvendsyssel
4
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2019
13:00
Kolding Q
5
Jerne IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2019
14:30
Hatting/Torsted/Stensballe IK
6
Dalum/Næsby
2
|
Der er ingen automatisk ombrydning fra forårets U18 Piger til efterårets U18 Piger. Læs mere her.
Se info om rækken her.