Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
16:00
FC Skanderborg
2
AIA/Tranbjerg
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:30
FC Aarhus Syd
2
Hørning IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
10:00
Hørning IF
8
Stilling IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
17:30
Odder IGF
4
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:00
Stilling IF
0
FC Aarhus Syd
6
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
17:25
FC Skanderborg
0
Hørning IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
17:30
Odder IGF
0
AIA/Tranbjerg
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Stilling IF
0
AIA/Tranbjerg
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:00
Hørning IF
5
Odder IGF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
FC Aarhus Syd
2
FC Skanderborg
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:00
AIA/Tranbjerg
0
Hørning IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:00
FC Skanderborg
3
Stilling IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
17:30
Odder IGF
FC Aarhus Syd
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
10:00
Hørning IF
6
FC Aarhus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
17:30
AIA/Tranbjerg
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
17:30
Odder IGF
0
Stilling IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:00
Stilling IF
0
Hørning IF
9
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
FC Skanderborg
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:30
FC Aarhus Syd
1
AIA/Tranbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
Stilling IF
3
Odder IGF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
17:30
AIA/Tranbjerg
4
FC Aarhus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
10:00
Hørning IF
4
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
17:30
AIA/Tranbjerg
4
Odder IGF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
AIA/Tranbjerg
2
Stilling IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
14:00
FC Skanderborg
FC Aarhus Syd
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:30
FC Aarhus Syd
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
17:30
Odder IGF
1
Hørning IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
13:00
Stilling IF
1
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
Hørning IF
2
AIA/Tranbjerg
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
17:00
FC Aarhus Syd
2
Stilling IF
3
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)