RM, JM og DM 2019/20 - hvem går videre?

Række Regionsmesterskab d. 8.-9. februar 2020 Jysk Mesterskab d. 22.-23. februar 2020
Herrer A (16+) Ingen RM Jysk/Fynsk Kvalifikationsstævne (29/2 eller 1/3)
Herrer B (16+) Nr. 1 og 2 går videre til RM Ingen JM
Herrer C (+16) Nr. 1 + bedste 2'er går videre til RM Ingen JM
Kvinder A/B (+15) Nr. 1 er Regionsmester Jysk/Fynsk Kvalifikationsstævne 
U18 Piger A/B  Nr. 1 og 2 går videre til RM Nr. 1, 2 og 3 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U17 Drenge A  Nr. 1 er Regionsmester Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U17 Drenge B  Nr. 1 er Regionsmester Ingen JM
U16 Drenge A/B Nr 1 + bedste 2'er går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til JM 
U15 Drenge A  Nr. 1 er Regionsmester Nr. 1 og 2 går videre til Jysk/Fynsk Mesterskab
U15 Drenge B  Nr. 1 og 2 går videre til RM Ingen JM
U15 Piger B  Nr. 1 er Regionsmester Ingen JM 
U14 Drenge B Nr. 1 går videre til RM Nr. 1 og 2 går videre til JM
U13 Drenge A   Nr. 1 er Regionsmester Nr. 1, 2 og 3 går videre til JM 
U13 Drenge B  Nr. 1 går videre til RM Ingen JM
U13 Piger A  Nr. 1 er Regionsmester Nr. 1, 2 og 3 går videre til JM
U13 Piger B Nr. 1 er Regionsmester Ingen JM
Futsal - U12 Drenge A (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U12 Drenge B (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U12 Drenge C (06)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge A (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge B (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U11 Drenge C (07)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge A (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge B (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U10 Drenge C (08)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U9 Drenge (09)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U9 Piger (09)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde
Futsal - U8 Drenge (10)   Uddeling af medaljer til alle hold i 4 spillerunde